Аmigladīnu uzņem tikai vēža šūnas. Normālās, veselās šūnas to dara. Lielākā daļa ne-vēža šūnu satur citu fermentu, ko sauc par radonēzi.
Izmantojot radonēzi brīvās cianīda molekulas savienojas ar sēra molekulām. Līdz ar to, izveidojas nekaitīgi cianīdi, kuri izvadās no organisma ar urīnu.
Tieši par to teikts rakstos, kas norāda, ka organisms viegli izvada nelielu cianīda daudzumu.
Bet visi klusē par amigladīna priekšrocību, jo farmācijas kompānijām nav izdevīgi popularizēt to faktu, ka Laetrīls vai B17, ko satur aprikožu kauliņi, var izārstēt vēzi.
Kāpēc to aizliedza?
Laetrīlu vai B17 vēl 1952.gadā izpētīja pētnieks, doktors Ernsts Кrebbs no Sanfrancisko.
Zinātnieks pierādīja, ka šo vielu satur aprikožu kauliņi, un tā var palīdzēt vēža slimniekiem.
Doktors Krebbs Laetrīlu izmēģināja uz sevis, lai pierādītu, ka šī viela ir pilnīgi droši, bet doktors Džons Ričardsons pierādīja šīs metodes efektivitāti, ārstējot dažus vēža slimnieku Sanfrancisko.
LASI VĒL: Pētījums: vēzi izraisa sauļošanās aizsargkrēmi, nevis saule. Komentē ārste
1971. gadā Laetrīlu aizliedza. Doktors Ričardsona aicināja žurnālistu G. Edvardu Griffinu popularizēt Laetrīlu vai B17, ko var iegūt no aprikožu kauliņiem.
Griffins atklāja, ka Laetrīls izmēģinājumi Sloun – Kettering institūtā, kuru rezultātā aizliedza šo vielu, bija fiktīvi.
Sloun – Kettering pārstāvis doktors Ralfs Mosa atteicās melot par Laetrīlu un pārtrauca līgumu ar institūtu.
Viņš nodeva Griffenam slepenos dokumentus, kas zinātniski parāda, ka Laetrīls patiešām palīdz cīņā ar vēzi.
Rezultātā Griffins uzrakstīja grāmatu „Pasaulē bez vēža”, kurā varat uzzināt vairāk par šīs slimības ārstēšanu ar amigladīna palīdzību.
Šī metode nav popularizēta, taču aprikožu kauliņi pagaidām nav aizliegti. Cīņas laikā ar vēzi jebkurām metodēm pilnībā atsakaties no cukura.
Lūdzu, DALIETIES ar šo informāciju ar draugiem. Tas var glābt dzīvību kādam no viņiem.
Avots: zacep.com
Kas tās par muļķībām? Jābūt ar kaut kādām prāta novirzēm, lai kam tādam ticētu.