Kā noķert veiksmi aiz astes balstoties uz nedēļas dienu. Ko var, un ko nevar darīt attiecīgajā dienā

Iespējams, katrs no mums un pat ļoti laimīgi, panākumiem bagāti cilvēki sapņo par lielāku laimi. Sena astroloģijas zināšanu sistēma mums dod iespēju noķert savu veiksmes mirkli, palīdz pareizi izmantot laiku, lai veiksme neaizslīdētu prom.

Kā noķert savu veiksmi PIRMDIENĀ?

Par katru nedēļas dienu valda noteikta planēta. Pirmdiena vienmēr tiek uzskatīta par grūtu, un tas ir tāpēc, ka par viņu valda emocionāls un  jūtīgs Mēness. Mēness ir saistīts ar cilvēka psihisko stāvokli, tāpēc pirmdienā cilvēki grūtāk pacieš kritiku, un apstākļu maiņu. Šajā dienā mēs kļūstam vieglāk ievainojami, jutīgāki, bet mūs var izglābt dvēseliska saruna. Ja jūs gribat patikt kādam, līdzjūtīgi uzklausiet citu problēmas. Šajā grūtajā, mēness dienā cilvēkiem īpaši vajadzīga sapratne, psiholoģiskos atbalsts, un jūs atcerēsies, ja jūs dosiet to citiem.

Asaras, emocijas, vaļsirdīgie stāsti par savām problēmām, palīdzēs jums sasniegt mērķus.

Taču viltība, apmāns, izdomāti stāsti par problēmām, kuru faktiski nav, nesīs panākumus. Mēness pastiprina jūtību, intuīciju, un apmānu viegli sajust, un jūs atmaskos.  Jā, pirmdiena ir godīguma, atklātības diena,  bet viltniekiem ir cita diena.

Lai uzzinātu pārējo dienu veiksmes atslēgu – spied uz dienu sarakstu!!!

Kā noķert veiksmi OTRDIENĀ?

Kā noķert veiksmi TREŠDIEN?

Kā noķert savu veiksmi CETURTDIEN?

Kā noķert veiksmi PIEKTDIENĀ?

Kā noķert savu veiksmi SESTDIEN?

Kā noķert savu veiksmi SVĒTDIEN?


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *