Brīdinājuma simptomi par to, ka jums varētu būt mioma
Problēmas ar urīnpūsli: Fibrozie audzēji, kas attīstās tuvu urīnpūslim, visdrīzāk spiedīs uz to, izraisot spiedienuun biežākas tualetes apmeklēšanas reizes.
Rektālais asinsspiediens: fibromas, kas attīstās dzemdes aizmugurējā daļā, var spiest uz taisno zarnu un izraisīt nekomfortablas sajūtas, kā arī paaugstina hemoroīdu rašanās risku.
Sāpes muguras lejasdaļā: fibromas, kas aug ārējā dzemdes daļā, var izdarīt spiedienu uz muguras smadzeņu nervu un izraisīt sāpes mugurā.
Ilgas un smagas menstruācijas: pārlieku liela asiņošana ar asins sabiezējumiem un krampjiem vēdera lejasdaļā ir viens no izplatītākajiem dzemdes miomas simptomiem.
Vēdera uzpūšanās: ilgas un smagas menstruācijas izraisa vēdera lejasdaļas uzpūšanos un var izraisīt vēdera palielināšanos.
Kā novērst un mazināt dzemdes fibromas
Enerģiski vingrinājumi: regulāri vingrojumi savienojumā ar pareizu produktu lietošanu palīdz regulēt ovulāciju un rezultātā samazināt miomas.
Kontrolēt stresu: stress liedz organismam iegūt nepieciešamās barības vielas, novājina virsnieru dziedzerus un izraisa hormonālus traucējumus.
Ēdiet olbaltumvielas: pākšaugi, avokado, pupiņas un olas ir lielisks piemērs ar olbaltumvielām bagātiem produktiem, kas palīdz samazināt jūsu miomas apmērus un pasargāt no dzemdes kakla un krūts vēža.
Barība aknu uzturēšanai: uzlabojiet aknu darbību, lietojot pārtikā tādus produktus kā pienenes, greifrūts, bietes un dadzis.
Dzērieni: izvairieties no kafijas un kofeīnu saturošiem dzērieniem, kas atūdeņo un novērš tādu minerālu uzsūkšanos kā dzelzs. Rezultātā tie palielina anēmijas rašanās risku un tālākus sarežģījumus.
Ūdens: nedzeriet krāna ūdeni, jo tas satur kaitīgus savienojumus, piemēram, smagos metālus, hloru un fluorīdu.
Augļi un dārzeņi: regulāra augļu un dārzeņu lietošana kopā ar zaļajām sulām palīdz ātrāk mazināt miomas.
Noderīgās zālītes: dažas zālītes palīdz mazināt miomas: pieneņu sakne, nātres, kurkuma.
https://www.youtube.com/watch?v=GqLym1YWcCw