Uzzini, kā 30 sekundēs var atbrīvoties no stresa un sāpēm – ir vērts pamēģināt!

000Izdarot spiedienu uz konkrētiem ķermeņa punktiem, var ietekmēt ļoti daudzu orgānu darbību. Kāpēc gan šādu metodi neizmantot, lai noņemtu galvassāpes, jo tās taču tik bieži mūs piemeklē visnepiemērotākajā brīdī!

Šo metodi izmantoja arī senajā Ķīnas medicīnā. Tajā laikā akupunktūra tik uzskatīta par līdzekli pret pilnīgi visām slimībām, jo pareizi dūrieni īstajās ķermeņa vietās atgrieza veselību pat tiem, kuri tika uzskatīti par neārstējami slimiem. Tādi aktīvie punkti ir atrodami uz ļoti daudzām mūsu ķermeņa daļām un iedarboties uz tiem var ne tikai ar speciālo adatu palīdzību, tāpēc, ja arī Tevi bieži vien nomoka galvassāpes, uzzini, kā 30 sekunžu laikā ar šīs metodes palīdzību no tām atbrīvoties!

LASI VĒL: 

Izpildiet šos vingrojumus tikai vienreiz divās dienās un jūsu mugura vairs nesāpēs
Aukstas rokas un kājas, troksnis ausīs, reiboņi un biežas galvassāpes, reakcija uz laika maiņu – tās visas ir pazīmes asinsvadu elastīguma zudumam
Ārsts ginekologs izdomājis īpašu metodi, kas ļauj samazināt dzemdību sāpes un pašu dzemdību ilgumu

Akupresūra pret sāpēm

Akupresūra ir sava veida konkrētu ķermeņa punktu masāža. Tā ir ārstēšanas metode ļoti daudzām slimībām.

Pietiek zināt to, kur tad īsti šie konkrētie punkti atrodas – piemēram, par kakla veselību atbild tie punkti, kas atrodas uz kakla, bet tie  punkti, kas regulē aknu darbību, atrodas uz vēdera zem ribām.

Ja Tu atradīsi pareizo punktu, Tu sajutīsi nelielu tirpšanu vai nejūtīgumu, kad uz tā būs uzspiests ar pirkstu, bet, lai sasniegtu terapeitisko efektu, ir jāveic viegla šī punkta masāža.

Uzspied uz tā un veic apļveida rotācijas kustības, ja gribas – var uzspiest arī stiprāk! Jau pēc pusminūtes Tu sajutīsies labāk!

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru