Šo dārzeni es lieku zeķē, kad eju gulēt… Uzzini, kāpēc es tā rīkojos!

Sīpoli (un ķiploki) ir pazīstami kā gaisa attīrītāji, un, kad tos pieliek klāt pie ādas, tie nogalina baktērijas un mikrobus. Arī fosfora skābe (viela sīpolos, ka liek raudāt, kad to sagriež) iekļūst asins plūsmā un palīdz attīrīt asinis.

Vairākas reizes lietot sīpolus nav ieteicams, jo tie uzsūc sevī baktērijas un mikrobus. Te būs divi diezgan vienkārši soļi, kā attīrīt asinis un nogalināt mikrobus un baktērijas.

Pirmais solis: jāsagriež organiski sīpoli šķēlēs (brūnie vai sarkanie sīpoli).

Jāizmanto ir organiskie sīpoli, jo tajos nav pesticīdu vai citu ķimikāliju, kuras neviens nevēlas sev uz pēdām un kuras neviens nevēlas savā asins plūsmā. Sīpoli jāsagriež plānās šķēlītēs, lai tos varētu izvietot visas pēdas pamatnes garumā (kā platformu), un pēdas pamatne būs gluži kā iegrimusi sīpolā visas nakts garumā.

Otrais solis: jāieliek pa sīpola šķēlei zeķē un jāguļ.

Guļot, sīpola dabīgās dziednieciskās spējas iedarbosies cauri ādai , tādējādi tiks attīrītas asinis, tiks nogalinātas baktērijas un mikrobi, kā arī tiks absorbēti toksīni!

Tas palīdzēs arī attīrīt gaisu istabā. Anglijā sērgu laikā sagrieza sīpolus, un tos atstāja istabā, lai tie attīra gaisu un lai tie arī palīdzētu nebūt uzņēmīgiem pret infekcijām, piemēram, pret gripu.

Attēlā ir redzami orgāni un to sistēmas organismā, un to meridiānu kanāli pēdā.

Gūtie labumi no sīpola šķēles ielikšanas zeķē pirms došanās gulēt:

tiek nogalinātas baktērijas, mikrobi un patogēni – sīpoliem (un ķiplokiem) ir spēcīga antibakteriāla un pret vīrusu iedarbība;

tiek attīrītas asinis – kad fosfora skābe no sīpoliem tiek caur ādu absorbēta, tā attīra asinis;

tiek attīrīts gaiss – guļot, šis mazais smakojošais sīpola gabaliņš, kurš atrodas pie pēdām, attīrīs gaisu, atbrīvos no pēdu aromāta, kā arī absorbēs toksīnus un ķimikālijas.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru