Huawei vēlas ieviest 100 000 lietotņu operētājsistēmā Harmony OS gada laikā

ASV melnajā sarakstā iekļautais Ķīnas uzņēmums Huawei sestdien paziņoja, ka nākamajos mēnešos ir paredzēts 100 000 lietojumprogrammu savai Harmony operētājsistēmai, jo tā meklē plašu palīdzību, lai panāktu pašpaļāvību.

Tehnoloģiju gigantam ir vairāk nekā 15 000 lietojumprogrammu, kuru pamatā ir Harmony un kas var apmierināt patērētāju pamatvajadzības, taču ekosistēmai ir nepieciešamas personalizētākas un boutique lietotnes, sestdien notikušajā konferencē sacīja Huawei priekšsēdētājs Sju Džijuns.

“Pamatojoties uz mūsu analīzi, lai Harmony ekosistēma būtu nobriedusi patērētāju vajadzību apmierināšanai, 100 000 lietotņu ir pagrieziena punkts, un tas ir galvenais mērķis nākamajos sešos līdz 12 mēnešos,” sacīja Džijuns savā runā, kas ievietota WeChat ziņojumapmaiņas lietotnē.

Vērienīgais lietotņu mērķis uzsver, ka steidzami jāattīsta pašmāju tehnoloģijas, jo Ķīna saskaras ar paaugstinātu spriedzi attiecībās ar ASV, jomās, sākot no tirdzniecības līdz tehnoloģijām, jo ​​ievēlētais prezidents Donalds Tramps draud būt stingrāks pret Ķīnu.

Huawei savu operētājsistēmu laida klajā pirms pieciem gadiem pēc tam, kad ASV sankcijas pārtrauc atbalstu Google Android. Šeņdžeņas uzņēmums, kas pārdod dažādus produktus, sākot no viedtālruņiem līdz klēpjdatoriem, vēlāk izstrādāja Harmony sistēmas atvērtā pirmkoda versiju.

Sakarā ar ASV sankcijām, “Huawei ir bijis spiests paātrināt savas operētājsistēmas izstrādi,” sacīja Sju Džijuns. Lai gan ir panākts liels progress, “jebkurai operētājsistēmai neatkarīgi no tā, cik attīstīta tā ir, tam nebūtu nekādas vērtības, ja neviens to neizmantos.”

Sju pauda cerību, ka izstrādātāji nopietni strādā, lai bagātinātu lietotņu piedāvājumus, un aicināja valdības aģentūras, valsts uzņēmumus un sociālās organizācijas izmantot Harmony kā savu operētājsistēmu darbā.

Viņš lūdza patērētājus būt iecietīgiem pret sistēmas nenobriedumu, sakot: “Jo vairāk cilvēku to izmantos, jo ātrāk tā kļūs nobriedusi.”

Huawei prezentēja Harmony 2019. gada augustā, trīs mēnešus pēc tam, kad Vašingtona noteica tam tirdzniecības ierobežojumus iespējamo drošības apsvērumu dēļ. Huawei noliedz, ka tā aprīkojums rada risku. “Neviens atpakaļceļš neved uz uzvaru,” sacīja Sju. “Huawei nelokāmi investēs Harmony ekosistēmas attīstībā un centīsies neiespējamo padarīt iespējamu.”

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru