Superīgākais draudzeņu horoskops! 100% sakritība visām Zodiaka zīmēm

Kurai gan no mums nav draudzeņu? Protams, ka vienmēr var atrast kādu izņēmuma gadījumu, taču vismaz vienai labai draudzenei vajadzētu būt katrai no mums! 

Draudzība savā ziņā ir tā pati mīlestība, jo draugi viennozīmīgi ir jāmīl, turklāt tieši no draudzīgām jūtām bieži vien rodas kaut kas vairāk, respektīvi, mīlestība, jo arī ar savu partneri mums vispirms ir tikai draudzība. Tā vismaz vajadzētu būt.

Šoreiz parunāsim par sieviešu draudzību un to, ko par to saka astroloģija, respektīvi, pasaki mums, kas tava draudzene ir pēc horoskopa, bet mēs tev pastāstīsim kaut ko vairāk par to, kāda viņa ir draudzene.

Tava draudzene – Auns

Tev ir cilvēks, pie kura vari griezties pēc palīdzības. Viņa prot draudzēties un vienmēr ar prieku metīsies tev palīgā. Palīdzēs tev gan virtuvē, gan biznesā. Viņa būs kā Džeimss Bonds brunčos, jo viņai liksies, ka viņa vienīgā var glābt pasauli. Viņa tik ļoti gribēs palīdzēt, ka var palīdzēt nevietā…Neko nevar darīt, jo sieviete Auns ir maksimāliste, viņa neprot apstāties un visu dara tūliņ, nemaz neapdomājot sekas.
Padoms: centies nekad viņu nekritizēt, jo tad vari sagaidīt atbildes agresiju. Savu pārsteidzību viņa atzīs pati – pēc kādas dienas.

Tava draudzene – Vērsis

Virspusēji ļoti patīkama dāma. Viņa iederas labā kompānijā, viņai būs laba kūkas recepte un laba zobārsta telefons. Vienīgais, ko negribētu Vērsīte, ir dalīt ar kādu savu mantu. Ja gribi saglabāt draudzību, labāk neprasi aizdot kleitu uz dejām vai naudu līdz nākamajai algai. Aiz iedzimtās laipnības viņa, protams, nespēs tev atteikt, bet siltums viņas balsī būs zudis.
Padoms: ja viņai sabojājas garastāvoklis, tad tas ir uz ilgu laiku. Necenties to kaut kā labot, labāk kādu brīdi vienkārši netraucē viņu.

LASI VĒL: 100% rezultāts – kādā mēnesī meitene piedzimusi – tāds ir arī viņas raksturs!

Tava draudzene – Dvīnis

Viegla, gaiša, optimistiska, aša un ziņkārīga meitene. Ar viņu ideāli var pavadīt kopā atvaļinājumu, ceļot, nodarboties ar kopējiem hobijiem. Viņai būs visādas skriešanas un darīšanas, tāpēc brīžiem viņa kaut kur pazudīs, atbrīvodama tevi no savas mūžīgās tarkšķēšanas. Ja gribi saglabāt draudzību, tev jāpagādā viņa ar svaigiem jaunumiem, lai būtu ko runāt un aprunāt.
Padoms: iemācīties uzklausīt viņas runas plūdus ar nopietnu sejas izteiksmi.

Tava draudzene – Vēzis

Viņa tiešām pelna īstas draudzenes vārdu. Viņa būs maiga un emocionāla, bet naudas lietās praktiska un ekonomiska. Viņa vienmēr zinās, ko un kad var iegādāties lētāk. Ja tev klāsies grūti, viņa vienmēr sasildīs un pabaros, tomēr nepieļaus lielu robu savā budžetā. Viņas mātišķā uzmanība būs veltīta tev tik ilgi, kamēr viņa nekļūs par īstu māmiņu. Tad ģimene aizņems visu viņas laiku. Ja arī viņa izskries kopā ar tevi uz kafejnīcu, tad runās tikai par saviem bērniem un ģimeni.
Padoms: seko saviem vārdiem, centies runāt bez ironijas. Jokus un kritiku par savu izskatu viņa nesapratīs.

Tava draudzene – Lauva

Tev jābūt lepnai, ka esi ieguvusi tik karalisku draudzeni. Viņa pati izvēlas sev draugus un viņai patīk spilgtas personības. Kompānijā viņa kļūst par centrālo personu, viņai patīk paspīdēt. Viņa pati izdomās, kā jums kopā pavadīt laiku. Viņa māk vadīt. Viņa visu darīs ar aprēķinu un pati nemanīsi, ka dari visu, kā viņa liks.
Padoms: centies izdabāt savai draudzenei, pat sīkumos. Saki komplimentus. Atteikšanās viņai palīdzēt var sagraut draudzību.

Tava draudzene – Jaunava

Ļoti prasīga dāma. Lai arī būs labākā draudzene, viņai grūti atturēties no pamācībām un kritikas. Nesatraucies, jo arī sevi viņa tāpat iekšēji kritizē. Iepērkoties viņa visu izpētīs, pamanīs pat vismazāko nepilnību un no sirds pateiks, vai nopirktais tev piestāv vai nē.
Padoms: pavadīt kopā brīvos brīžus būs diezgan viegli, bet darbā viņas pamācības ar laiku būs līdz kaklam.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru