Superīgākais draudzeņu horoskops! 100% sakritība visām Zodiaka zīmēm

Tava draudzene – Svari

Patīkama un savdabīgi šarmanta personība. Viņa centīsies izvairīties no asumiem un nestrīdēties, jo neiedomājas savu dzīvi bez draugiem. Viņai patīk būt sabiedrībā un labi pavadīt laiku. Arī partnerattiecības viņai ir ļoti nozīmīgas.
Padoms: neliec pieņemt atbildīgus lēmumus, viņai tas sagādās problēmas.

Tava draudzene – Skorpions

Tā būs greizsirdīga draudzene, kura uzskatīs, ka tikai viņa vienīgā var ar tevi draudzēties. Viņa pretendēs uz visu tavu brīvo laiku. Nāks ciemos, kad sagribēs. Gribēs uzzināt visus tavus noslēpumus. Kontrolēs tavus izdevumus. Tu jutīsies saspringti. Tomēr, ja tev radīsies kāda nopietna problēma, viņa ziedos visus spēkus, lai palīdzētu.

Padoms: liec saprast, ka viņa tev ir pats dārgākais cilvēks, tad viņa to pašu jutīs arī pret tevi.

Tava draudzene – Strēlnieks

Viņa ir tik neatkarīga, ka īsti nav saprotams, kāpēc viņai vajadzīgas draudzenes. Viņai ir tik daudz svarīgu darīšanu, ka neatliek laika uzaicināt tevi ciemos. Draudzējas ar tiem, kuri ļauj sevi pamācīt, jo padomus viņa prot dalīt, sevišķi darbā. Viņa neuzmāksies tev bieži, bet katra tikšanās būs kā svētki.

Padoms: nekad neuzbāzies viņai ar savu draudzību, viņa piezvanīs pati.

LASI VĒL: Kādiem dzīvniekiem ir līdzīgas dažādu zodiaka zīmju sievietes!

Tava draudzene – Mežāzis

Tā būs draudzība uz visu dzīvi. Lai arī noslēgta un nopietna, tomēr iekšēji emocionāla un laba draudzene. Viņa draugus nemaina, jo tie stabilizē dzīvi. Viņa būs uzmanīga un devīga, nekad nebūs iedomīga.

Padoms: izrādi iniciatīvu, viņa nemīl kompleksainus cilvēkus.

Tava draudzene – Ūdensvīrs

Ar šo draudzeni nekad nebūs garlaicīgi. Viņu interesē viss – cilvēki, lietas, notikumi. Viņa interesēsies par jaunāko modē un veikalos, par grāmatām un filmām, par dabu un zvaigznēm. Viņa zinās visu par visu. Viņai patīk lielas, skaļas kompānijas. Toties īpašu maigumu no viņas nesagaidīsi. Viņa var nejauši paiet garām tev uz ielas, jo iegrimusi domās par kaut ko citu. Ja vajag, viņa tev palīdzēs, bet tikai tad, ja spēsi paprasīt.

Padoms: piedod viņai novēlošanos un neuzmanību, jo tāda viņa vienkārši ir.

Tava draudzene – Zivis

Mīļš un maigas dabas radījums. Viņa ir emocionāla un prot veidot ap sevi siltu intīmu loku. Viņa labprāt uzklausīs tavus noslēpumus, tikai tev jāmāk uzklausīt arī viņas sirdēsti un jāspēj just līdzi. Viņa var piezvanīt tev pat nakts vidū. Tev būs jāiemācās izspiest kāda asara draudzenes labā.

Padoms: neuzvel viņai vēl savas problēmas. Atteikt viņa nevarēs, bet palīdzēt – diez vai, tikai satrauksies par daudz.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru