Sievu reitings pēc Horoskopa zīmes. Un pirmā vieta tiek piešķirta….

Kā jūs domājiet, kam var piešķirt “Labākās sievas” titulu?  Patiesībā, viss ir ļoti paredzams, tomēr interesanti. Uzziniet, kurā vietā atrodieties jūs!

12. vieta SKORPIONS

Jā, viņa ir pati gudrākā, velnišķīgi skaista un pavedinoši pievilcīga, taču kā sieva viņa ir pati sliktākā. Un tas tikai tāpēc, ka nelaimīgajam vīram visu laiku nāksies viņai kalpot. Un lai tikai pamēģina neklausīt, dzimtcilvēks tāds! Nelaimīgā upura nervu raustīšanās pamazām pāries depresijā, kailā galvvidū un erekcijas disfunkcijā.

11. vieta ZIVIS

Apprecēt Zivi vispār ir bezjēdžigi. Viņa to vien dara, kā bola savas skaistās actiņa vīra virzienā, bet būdama labā garastāvoklī, atļauj sevi paņemt uz rokām. Taču neizskaidrojamu iemeslu dēļ, vīrieši krīt visīstākajā atkarībā no Zivīm, un pārstāt viņas mīlēt ir ļoti grūti. Ja kādam drosminiekam izdodas izšķirties, tad viņam sākas visīstākās “lomkas.’ Paradokss!

LASI VĒL: Skolā zēnu pazemoja mazā auguma dēļ. Viņš gribēja izdarīt pašnāvību. Lūk, kā rīkojās viņa māte!

10. vieta LAUVA

Ja kādam drosminiekam ienāks prāta apņemt par sievu Lauvu, tad viņam jābūt gatavam pelnīt divtik, vai pat desmitreiz vairāk, ( tas atkarīgs no plēsoņas apetītes) jo visiem , uzlūkojot Lauvu, ir jāsaprot, ka viņai ir paši lielākie briljanti, pašas dārgākās mašīnas un viss ir pats pats labākais. Ja nelaimīgajam izdosies aizbēgt no šīs “sievietes – vitrīnas”, tad pārējās sievietes viņam sākumā var šķist garlaicīgas un pelēcīgas.

9. vieta STRĒLNIEKS

Parasti Strēlnieks savam topošajam vīram godīgi pasaka: man nevajag no tevis milzu bagātības, atdod man savu dvēseli. Un ja drosminieks piekritīs šim darījumam – viņš ie pazudis. Laulībā viņas nebūs balss tiesību. Un ja viņš izlems nepaklausīt, žēlastības nebūs.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru