Mamma paskatījās uz meitas ķermeni, un nolēma, ka vairs negrib viņu redzēt. Taču paskatieties uz viņu tagad!

Kad Elmīra Knutsena no Maskavas pastaigājas pagalmā ar savu jaunāko meitu Vasilisu, garāmgājēji reizēm ievēro, ka burvīgā, smaidīgā meitenīte pilnīgi nekustina rociņas, toties kājiņas ir nemitīgā kustībā.

LASI VĒL: “Mammu, neuztraucies”, zēns nomira slimnīcā pēc lēkšanas pa dīvānu

Un vasarā kaimiņi redzēja, ka Vasilisa sēdēja smilšu kastē basām kājiņām, naski pārliekot smiltis ar kāju pirkstiem. Pat uzzinot, kas par lietu, cilvēki no sākuma vienkārši netic – ļoti laimīga un ar dzīvi apmierināta izskatās meitenītes mamma. Jo mazā Vasilisa piedzima bez rokām.

Vasilisa piedzima Sverdlovskas apgabalā 2015. gada martā. Ieraugot, ka meitai nav kreisās rokas un labās vietā – neliels izaugums ar diviem pirkstiem, bioloģiskā māte pieņēma lēmumu, kurš, diemžēl, ļoti daudziem liekas pašsaprotams , pat pareizs. Viņa no meitas attiecās. Fotogrāfijas ar burvīgo meitenīti, pelēkajām acīm, drīz parādījās adoptētāju forumos. Runāja, ka meitenītes vecāki nav ne dzērāji, ne narkomāni – parasti cilvēki, kuri vienkārši nobijās…

Taču iespējas atrast meitenītei jaunu ģimeni nebija daudz. Visi saprata, ka bērnu bez rokām neviens negribēs ņemt. Īpaši jau tagad, kad adoptācija uz ārzemēm ir gandrīz pilnībā aizliegta. Taču brīnumi notiek. Un tas, ka par Vasilisu uzzināja Kriss un Elmīra Knutseni ir tam labākais pierādījums.

Elmīra ir dzimusi Baškīrijā, Kriss ir ASV pilsonis. Viņiem jau ir  viens pieņemt dēls un savi divi. Un laulātie nolēma, ka grib vēl meitiņu. Tiesa ilgi nevarēja pieņemt lēmumu, vai ļaut Knutseniem audzināt Vasilisu vai arī nolemt viņai dzīvi invalīdu namā. Viss Krisa amerikāņu pilsonības dēļ. Taču, par laimi, fakts, ka ģimene pastāvīgi dzīvo Maskavā, izrādījās noteicošais. Tagad Vasilisai ir mamma, tētis un trīs vecākie brāļi, kuri viņu dievina. Meitenīte palēnām nostājas uz kājām, kaut arī viņai ir grūti noturēt līdzsvaru.

LASI VĒL: Divu auto sadursme: trīs gadus vecas meitenītes dzīve aprāvās kalna galā

Jūs tikai paskatieties, cik veikli viņa ēd! Diemžēl, ārpus mājas sienām ,kur valda smiekli un prieks, joprojām valda tumsa. Vecākais  pieņemtais dēls Knutsenu ģimenē arī piedzima ar patoloģiju, un Elmīra atzīst, ka cilvēki bieži neadekvāti reaģē, ieraugot viņas bērnus: “Skatās, pārkrustās un bēg projām. Jā, viegli nav…”

Reizi divos gados ģimene brauc uz ASV pie Krisa vecākiem. Varbūt kādu dienu Vasilisa, nogurusi no šķībajiem skatieniem pat gribēs pārcelties uz turieni pavisam. Taču pagaidām šis mazais eņģelītis dzīvo Krievijā un dāvā apkārtējiem iespēju saprast, kas tad ir īsts skaistums.

Patika? Padalies ar draugiem!

Avots: all-4-woman.ru

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru