Mamma atrada veidu, kā likt bērniem pašiem aiz sevis uzkopt, nevis sēdēt internetā

Mamma atrada veidu, kā likt bērniem pašiem aiz sevis uzkopt, nevis sēdēt internetā. Kā atraut bērnu no datora un panākt, lai viņš sakārto savu istabu, aiziet uz veikalu vai nomazgā traukus?

Daudziem vecākiem ir pazīstama situācija, kad bērns bezjēdzīgi pavada laiku internetā. Turklāt visi vecāki mēģina rast atbildi uz vienu un to pašu jautājumu. Kā atraut bērnu no datora un panākt, lai viņš sakārto savu istabu, aiziet uz veikalu vai nomazgā traukus?

Un lūk kādu oriģinālu un ļoti efektīvu risinājumu atrada viena māte. Viņas ideja nokļuva internetā un ļoti ātri izplatījās.

LASI VĒL: Audžumāte nejauši uzzināja, ka viņas bērni ir brālis un māsa!

Viss ģeniālais ir vienkāršs. Tieši šādi vai līdzīgi padomāja arī atjautīgā sieviete un nesāka izdomāt kaut kādu pārmērīgu sodu vai pārmācīšanas veidu saviem bērniem. Vienkārši vienu reizi, aizejot uz darbu, viņa redzamā vietā atstāja zīmīti. “Šodienas Wi-Fi paroli varēsiet iegūt tikai tad, kad atsūtīsiet man tīri sakoptas virtuves fotogrāfiju. Fotoattēlā obligāti, blakus plītij, ir jāatrodas cepumu kastei (tas nepieciešams, lai jums nerastos kārdinājums sūtīt man vecu attēlu). Paldies, ka piekrītat piedalīties šajā spēlē. Iespējams, ka kādreiz priekšrocība būs jūsu pusē. Ar mīlestību, mamma.”

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru