Zodiaka zīmju reitings: no pašpārliecinātajiem līdz kautrīgajiem

Bet, vai jūs esat no kautrīgajiem?

Lauva

Lauva ir pārliecinātības iemiesojums. Viņš uzskata,ka nekad nekļūdās, un tikai viņa izvēle ir vispareizākā. Ja kāds runā ar Lauvu bez cieņas, viņš aiziet. Viņš zina, ko ir pelnījis, un nepiekrīt nekam mazākam, kad runa ir par draudzīgām, romantiskām vai darba attiecībām.

Skorpions

Skorpions saprot, ka viņam ir daži trūkumi, bet tie viņam patīk, kā arī pats sev. Viņam patīk dzīve, kuru tas ir radījis, viņš ir apmierināts ar to, ka viņš ir, un kaut arī viņam ir arī pāris kaitīgi ieradumi, viņš nedomā, ka tie ir tik briesmīgi, lai tos vajadzētu mainīt.

Mežāzis

Lieta nav faktā, ka Mežāzis sevi uzskata par pašu augstāko. Viņiem vienkārši ir vienaldzīgs citu cilvēku viedoklis. Viņš zina, ka ir gudrs, talantīgs un labsirdīgs. Tāpēc, kāda nozīme tam, ka kāds to nezina? Mežāzis ir vienpatis, tāpēc, ja neviens cits neredz viņa varenību, tad viņu tas netraucē.

Strēlnieks

Šī zīme ir diezgan pārliecināta par sevi, tāpēc pieņem kritiku un mācās no tās, tā vietā, lai vienkārši ar to samierinātos. Un, ja kāds tieši viņu apvaino, viņš uzskata, ka tas vairāk raksturo pāridarītāju, un nevis viņu. Strēlnieks neļauj nelabvēļiem tikt viņa galvā un tur apmesties. Viņš tos atceras, kad kopā ar saviem draugiem smejas par neveiklām situācijām, kas saistītas ar viņiem.

Zivis

Zivis lieliski sajūt sev apkārt esošos cilvēkus. Viņi var piecelties pūļa priekšā, lai norunātu kāzu tostu un uzaicinātu savus jaunos draugus pie sevis uz pusdienām. Bet Zivis izjūt neaizsargātības mirkļus, kad paliek vienas. Kad viņas ir vienas, tad jūtas neērti.

Auns

Šī zīme turas tā, it kā neviens nespētu viņiem kaitēt. Bet patiesība ir tāda, ka Auns patiesībā ir ļoti jūtīgs. Viņš vienkārši neļauj nevienam ieraudzīt viņu vājumu. Kad viņš ir apbēdināts, viņš savas skumjas slēpj aiz jokiem un sarkasmu. Auns nevēlas, lai viņu uzskata par vāju, tāpēc rīkojas tā, it kā viņam būtu vienaldzīgs viss un visi, bet tas patiesībā tā nav.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru