Vīrs un viņa mīļākā sauca viņu par resno govi, un, lūk ko viņa izdarīja…

1

Betsija Ajala, 34, no Teksasas štata, ASV, pēc bērniņa dzimšanas 2013. gadā ļoti pieņēmās svarā. Viņai bija arī pēcdzemdību depresija, paaugstināta nervozitāte, kā arī ļoti saspringtas attiecības ar vīru, kas kopā ļoti bendēja sievietes dzīvi. Tobrīd Betsija svēra 119 kg.

Kad viņas bērniņam palika seši mēneši, Betsija uzzināja par sava vīra mīļāko.

LASI VĒL: Mans vīrs un viņa mīļākā apskāvienos… Situācija, kad tā vien gribas kliegt

“Es ar viņu kopā biju 17 gadus, rēķiniet, esam teju visu dzīvi pavadījuši kopā, bet tad es uzzināju, ka viņš krāpj mani ar savu darba kolēģi. Biju izlasījusi vairākas sarakstes viņa Facebook profilā, kur viņi mani sauca par resnu govi un visādi citādi nomelnoja. Mana pasaule bija sabrukusi,” tā atceras Betsija.2

“Viņš man vienmēr teica, ka izskatos normāli, reizēm pat pats baroja mani ar neveselīgu pārtiku. Tieši tādēļ lasīt tās sarakstes bija vēl aizvainojošāk. Likās, ka viņš gribēja, lai es palieku tāda.”

3

Tas bija tieši ap Ziemassvētkiem. Pēc vairāku mēnešu ciešanām Betsija saņēma sevi rokās un nolēma sākt tievēt. Dejas, zumba, skriešana, smagatlētika, visam plusā vēl nāca diēta ar augstu olbaltumvielu saturu tajā. Rezultāts – Betsija notievēja par vairāk nekā 44 kg!

LASI VĒL: 63 gadus veca sieviete notievēja uz pusi, un šodien viņa pastāstīs jums par saviem septiņiem noslēpumiem

“Šobrīd esmu pilnīgi cits cilvēks – gan no ārienes, gan iekšienes. Esmu daudz laimīgāka, pašpārliecinātāka un pozitīvāka.”

4

Tagad Betsija uzskata, ka vīra krāpšana patiesībā ir labākais, kas ar viņu varēja notikt, jo tas palīdzēja viņai uzsākt pavisam jaunu dzīvi.

5

Dalieties arī ar citiem lasītājiem, lai gūtu iedvesmu no šīs apbrīnojamās sievietes!

AVOTS

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Sane</cite>

    Es viņu neabrīnoju, man viņas žēl, žēl kad vilvēks kam viņa uzticējās vis vairāk iespļāva dvēselē un kad viņa dēļ viena kretīna izlēma mainīties. Patiesībā tas ir skumji, jo cilvēks nedzīvo priekš sevis, jo centās ko pierādīt citiem, bet prieškam tas vis….

  • <cite class="fn">A</cite>

    Cerams to nelieti viņa pameta!!!

Pievienot komentāru