Pēc sievas nāves viņš viens pats audzināja sešus bērnus. Lūk, tā viņu apbalvoja liktenis…

1

Pavisam nesen Antona Kudrjavceva dzīvē notika liela nelaime. Viņi ar sievu Annu gaidīja ģimenes papildinājumu, kad pēkšņi Annai atklāja vēzi. Lai cīnītos par savu trīnīšu dzīvībām, Anna atteicās no ārstēšanās kursa. Drīz pēc bērnu dzimšanas Antona sieva nomira, atstājot viņu vienu pašu ar sešiem bērniem.

2

Līdzko vientuļo tēvu parādīja televīzijā, viņš sāka saņemt visdažādākās atbalsta un līdzjūtības izteikumu vēstules, kas nāca no visas valsts. Atraitnis pat bija devies uz tikšanām ar dažām no šīm sievietēm, taču parasti viņš uzreiz saprata, ka šīs sievietes nekad nebūs labas mātes viņa bērniem.

LASI VĒL: Policija rekomendē: kāpēc nepieciešams uzņemt foto ar bērniem, kolīdz nokļūstat pludmalē. Esiet piesardzīgi!

3

Kādu reizi Antons devās uz tikšanos ar Ludmilu, arī šoreiz nekādas lielās cerības uz šo sievieti neliekot. Toreiz viņš nolēma līdzi paņemt visus savus bērnus. Vīrietis bija pārliecināts, ka tādā veidā vai nu šokēs sievieti, vai aizbiedēs viņu prom. Liels bija viņa pārsteigums, kad Ludmila uzreiz atrada kopīgu valodu ar visiem viņa bērniem un pārsteidza ar savu neticamo labestību.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">juris</cite>

  Latvijā ar šitādu daudzumu bērnu bez citu atbalsta ir izputējusi.

 • <cite class="fn">Aso</cite>

  Labdien!
  Vai reizēm lasāt, ko publicējat? Sākumā gribēju saskaitīt kļūdas rakstā, bet sapratu, ka tas nav iespējams, jo viss raksts ir kļūda. Palasīju oriģinālu, arī primitīva valoda, bet vismaz bez “liktreņa” u.c. Visu cieņu, ja latviešu valodu apgūstat pirmo gadu, bet, ja to uzskatāt par dzimto, administratīvais sods tomēr pienāktos. Mierinājumam varu bilst, ka neesat vienīgie deģenerāti.
  Vēl gribēju uzdot jautājumu, protams, variet neatbildēt. Vai tas tiek darīts ar īpašu nodomu? Ja tā, vai portālam par to maksā?
  Ar cieņu, Viesturs Kļava
  [email protected]

Pievienot komentāru