Sliktas pazīmes: kad un kāpēc nedrīkst skatīties pa logu

Mūsu pasaulē sliktu zīmju ir ļoti daudz. Par tām jāzina katram, lai aizsargātu sevi un savus tuviniekus. Retais zina, ka var piesaukt nelaimi vienkārši paskatoties pa logu.

Pirmā zīme: nevar skatīties pa logu uz pilnu Mēnesi.

Lieta tāda, ka kopš pirmsākumiem gaišreģi un pareģotāji uzskatīja pilnmēness laiku par tumsas spēku pamošanos laiku. Pat ja jūs vienkārši guļat un jūs apspīd pilnmēness, jūs it kā atdodat savu enerģiju Mēnesim. Pilnā Mēness gaisma izsūc jūsu enerģijas krājumus, tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst skatīties pa logu: tas pilda starpnieka lomu starp jums un pilnmēnesi. Aizklājiet logu ar bieziem aizkariem, lai jūs būtu pasargāti no ļaunuma. Saskaņā ar senām pazīmēm, ieraudzīts pa logu pilns Mēness atņem jums veiksmi  dažām dienām uz priekšu.

Otrā pazīme: nevar skatīties pa logu uz bērēm un mirušo.

Tiek uzskatīts, ka tā, jūs varat piesaukt slimības vai pat nāvi, kādam no jūsu tuviniekiem. Izvairieties vērot bēru rituālu pa logu, lai neapdraudētu savu ģimeni. Interneta plašumos sastopas ļoti daudz nostāstu par to, ka ģimenes dzīvē rodas nopietnas problēma, tikai dēļ viena cilvēka neapdomības. Protams, maz kurš dzirdējis par šādu sliktu zīmi, bet reizēm viņa par sevi liek manīt.

Trešā pazīme: naktī nevar skatīties pa logu.

Pastāv tautas ticējums par to, ka velni laužas mājā naktīs. Sevišķi spēcīgi tie reaģē uz bērniem, kuri tā vietā, lai gulētu, skatās pa logu. Senatnē vecāki saviem bērniem stingri aizliedza skatīties naktī pa logu. Uzskatīja, ka ļaunie gari ienāk iekšā un paliek tur uz ļoti ilgu laiku, paņemot lietas, neļaujot gulēt un atnesot neveiksmes.

Daudzi speciālisti apgalvo, ka šīs pazīmes var pamatot ar mūsdienīgo versiju par tumšo enerģiju. Stikls — tas ir savdabīgs spogulis, kas rada atspīdumu. Līdz ar to mājā pārceļas velni, bet bēru skumjas atspoguļojas mājas  enerģētikā.

Tāpat ļoti liela  loma ir stikla kvalitāte. Ja stikls ir saplēsts, tad negatīvais efekts lielā mērā palielinās sakarā ar pazeminātu telpas enerģētiku. Austrumu filozofija pat runā par to, ka saplēsti logi padara cilvēku dzīvi nelaimīgu un neveiksmēm pilnu.

Kāpēc zīmes piepildās

Daudzi novērojumi var jums sagādāt daudz nepatikšanu, jo tie saistīti ar slimībām vai neveiksmes. Spilgts sliktas pazīmes piemērs  — tas ir baltai sikspārnis, ko redzējāt sapnī, tas var norādīt uz jūsu nāvi. Protams, versijas un traktējumi vienam notikumam var būt vairāki, taču parasti patiesākās var gadīties tās sliktākās.

Jāatzīmē, ja jūs bijāt liecinieks kaut kam sliktam, vai kam, kas  jums norāda uz nepatikšanām, ļoti daudz noteiks jūsu noskaņojums. Parasti sliktās sekas gaida tos, kas ir māņticīgs. Reti kad nelaime ienāk mājā, kur dzīvo cilvēki, kas dzīvo tikai ar pozitīvām emocijām un ir brīvi no šādām negatīvām domām.

Zīmes un pazīmes labi strādāja senajā pasaulē, kad cilvēki uzticējās saviem novērojumiem un ieklausījās senču teiktajā, kas tika nodots  no paaudzes paaudzē. Toreiz cilvēki bija ļoti ievainojami, jo bija vairāk atkarīgi no cienījama un gudra cilvēka viedokļa. Tagad viss ir citādi, jo cilvēki ir iemācījušies paši būvēt savu pasauli un izvēlēties, kam ticēt: zinātnei, Dievam, zīmēm, vai saviem spēkiem. Tomēr sliktas zīmes vienmēr sekoja mums, atrodot sev jaunus upurus  nedrošos cilvēkos.

Avots: cluber.com.ua


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *