Slepenas frāzes, kas padara traku katru zodiaka zīmi

Tik tiešām – vārds ir spējīgs izmainīt ļoti daudz ko. Vārdiem piemīt milzīgs spēks, tie var palīdzēt kādam jūsos iemīlēties, pārliecināt par uzticību, vai pat piecelt kājās veselu tautu.

Mēs visi zinām, cik daudz spēka sevī ietver vārdi. Vārdi ceļ tautas, virza cilvēku pūļus, palīdz citiem mūsos iemīlēties, vieš uzticību, un vēl, un vēl… Reizēm tikai viens vārds var uzplēst senas dvēseles rētas, vai radīt jaunas… Tieši ar vārdu palīdzību mēs atzīstamies mīlestībā, nododam zinības, uzzinām ko jaunu un atklājam katrs pats savu patiesību. Šodien tiksim skaidrībā ar to, kādu vārdu dēļ katra zodiaka zīme kūst kā saldējums karstā saulē. Šie vārdi ir kā mazas atslēgas uz viņu sirdi.

Auns

“Fantastiski! Es nekad nebiju redzējis, ka kāds kaut ko tādu darītu!”

Mērķtiecīgi, enerģētiski, pilni dažādu ideju – Auni parasti ir jebkuras komandas līderi. Viņiem ir svarīgi, ka viņi tiek atzīti kā pirmie savā jomā, ka iniciatīva vienkārši nespēj paiet viņiem garām. Jums atliek vien atgādināt šim cilvēkam, ka viņš tāds ir viens, neatkārtojams un unikāls.

Vērsis

“Cik skaisti un jutekliski!”

Neviens nespēj tā cienīt zemes skaistumu, kā to dara Vērši. Viņi spēj teju visā atrast unikālas emocijas. Ja viņi būs izlēmuši ar savām emocijām un novērojumiem dalīties arī ar jums, neatstājiet viņus bez uzmanības.

Dvīņi

“Ko mēs mēģināsim nākošreiz? Kas tev vēl ir padomā?”

Dvīņi ir universāls kustības un jaunu ideju avots. Radošums ir tas, kas viņus ikdienā dzen uz priekšu. Tieši tādēļ viņiem nepieciešams kāds, kas palīdzēs realizēt viņu trakās idejas un atbalstīs tās.

Vēzis

“Varbūt paliksim šodien mājās? Es pagatavoju gardas vakariņas!”

Neskatoties uz to, ka Vēži, kas patiesībā ir īsti māju dzīves cienītāji, ļoti labi prot gatavot, ceļš uz viņu sirdi tik un tā ved caur vēderu. Jo vairāk rūpes izrādīsiet, jo vairāk uzmanība no viņiem iegūsiet.

Lauva

“Es nevaru beigt par tevi jūsmot!”

Šķiet, ka nav neviena cita zīme, kas tik ļoti mīlētu sevi, savus panākumus un uzmanību, kā to dara Lauvas. Līdzko jūsu komplimenti būs patiesi un no sirds, viņi jūs dievinās.

Jaunava

“Man trūkst pacietības. Lūdzu, palīdzi man ar šo tikt galā!”

Jaunavas ir īsti miermīlības iemiesojumi, kas mīl analizēt jebkuru situāciju. Nav uzdevumi, kas Jaunavām nebūtu pa spēkiem. Jaunavas kļūst vēl laimīgākas, ja viņas kādam ir vajadzīgas.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *