Puišu reitings pēc zodiaka zīmes

Skorpions

Jums būs ļoti paveicies, ja iegūsit sev draugu Skorpionu, jo tieši ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi jums būs labākās attiecības jūsu dzīvē. Vīrietis Skorpions ir ārkārtīgi harizmātisks un burvīgs. Tā pat arī viņi ir daudz gudrāki, nekā šķiet, un motivēs savu otro pusīt.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvji ir patiesi džentlmeņi, un jūs nekļūdīsieties, ja iemīlēsieties Dvīņos. Viņi zina, kā padarīt savu sievieti patiesi laimīgu. Jūs varat paļauties uz vīrieti – Dvīni, jo viņš nekad nenodos jūsu uzticību. Viņš tur savus solījumus un darīs visu iespējamo, lai nepieviltu tevi.

Svari

Uzskatiet sevi par neticami laimīgu, ja jūs satiksiet un iemīlēsieties vīrietī – Svaros. Dariet visu, kas ir jūsu spēkos, lai viņu nepalaistu vaļā. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti uzmanīgi, viņiem ļoti nepatīk konflikti un viņi vienmēr rēķinās ar savas sievietes jūtām. Ja jūs tiksieties ar vīrieti, kura zodiaka zīme ir Svari, viņš darīs visu iespējamo, lai jūsu attiecībās valdītu harmonija.

LASI VĒL: 100% rezultāts – kādā mēnesī meitene piedzimusi – tāds ir arī viņas raksturs!

Auns

Attiecības ar vīrieti – Aunu sākumā var jūs nobiedēt, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti spēcīgas personības, kuriem patīk dominēt. Tomēr, ja jūs dosiet šīm attiecībām iespēju, tad ir liela varbūtība, ka tās izdosies un būs ilglaicīgas. Auns padarīs savu  draudzeni stiprāku un motivēs viņu kļūt vēl labākai. Attiecības ar vīrieti – Aunu ievērojami palielināsies jūsu pašnovērtējumu.

Vēži

Ja jūs novērtējat laipnību vīrietī, neatradīsiet labāku variantu par Vēzi. Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti laipna sirds, un viņi vienmēr novēl apkārtējiem cilvēkiem tikai to labāko. Vēži ir nesavtīgi, dāsni, uzmanīgi un mīloši vīrieši. Viņi lutinās savu mīļoto sievieti, tāpēc esiet tam gatavas.

Lauva

Kaisle. Tieši šis vārds vislabāk raksturo Lauvas. Dažreiz viņi var būt tik aizrautīgi, ka tas jūs var nobiedēt. Tomēr jums nav par ko uztraukties, jo Lauvu tēviņš vēlēs jums tikai to labāko un viņa nodomi būs patiesi.

Ūdensvīrs

Vīrieši – Ūdensvīri ir ļoti sarežģītas radības. Viņi ir smieklīgi un asprātīgi, taču ne visi var saprast viņu humoru. Ja vēlaties sev ekscentrisku un neparedzamu puisi, tad Ūdensvīrs jums noteikti derēs. Tomēr esiet gatavas tam, ka reizēm viņš var izturēties nestabili un pat dīvaini.

Strēlnieks

Vīrietis – Strēlnieks būs pasīvākais cilvēks, kādu tu jebkad būsi sastapusi. Jūsu attiecības attīstīsies ļoti lēni šāda vīrieša dēļ. Strēlniekiem būs ļoti viegli izvest jūs no pacietības, tāpēc iesakām būt pacietīgām un izturēties ar sapratni.

Mežāzis

Ar vīrieti – Mežāzi jums būs grūti, jo jums būs jāpieliek daudz pūļu, lai attiecībās attaisnotu visas viņa cerības. Pat ja jūs uzdāvināsiet viņam visu pasauli, ar to joprojām var nepietikt. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vienmēr ir pārlieku lielas iegribas, kad runa ir par attiecībām. Jums pašām ir jāizlemj, vai jūs piekrītat to visu paciest. Ja jūs joprojām izlemjat par labu attiecībām ar Mežāzi, esiet gatavas spēcīgam spiedienam no viņa puses.

Jaunava

Daži vīrieši sūdzas par viņu pārāk greizsirdīgajām meitenēm, kuras viņus pastāvīgi kontrolē un ir greizsirdīgas uz visām sievietēm. Tad nu tā, vīrietis – jaunava ir vīrieša ekvivalents ļoti greizsirdīgai meitenei. Šīs zodiaka zīmes pārstāvis centīsies kontrolēt katru jūsu dzīves aspektu tādā mērā, ka jums sāks likties, ka tas viss jūs žņaudz nost.

LASI VĒL: 100% rezultāts – kādā mēnesī meitene piedzimusi – tāds ir arī viņas raksturs!

Vērsis

Ar Vēršiem būs grūti, jo daudzi no viņiem baidās no nopietnām attiecībām. Šīs zīmes pārstāvji ir savtīgi un ļoti reti vērtē attiecības ar sievieti augstāk par viņu pašu vajadzībām. Būtībā visa viņu uzmanība tiek koncentrēta uz karjeru vai hobiju, tāpēc maz ticams, ka Vērsis ieguldīs daudz laika vai pūles attiecībās.

Zivis

Zivis ir ļoti emocionālas un jūtīgas būtnes. Ar viņiem jums vienmēr būs jāmēģina būt tā, lai šie vīrieši ir aprūpēti un jāstaigā viņiem apkārt uz pirkstu galiem, pildot viņu iegribas. Zivīm ir nosliece uz konfliktiem, jo ​​viņus ir ļoti viegli aizskart un viņi nekad neslēpj savas emocijas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru