Sieviete parādīja, kāpēc kategoriski nedrīkst grauzt nagus. Ieklausieties!

Daudzi no mums turpina grauzt nagus, lai arī lieliski zina, cik daudz visādi draņķi sakrājušies zem tiem. Bet, ja doma par visādu draņķu nonākšanu mutē jūs nebiedē, mēs tagad parādīsim jums kaut ko pārliecinošāku.

LASI VĒL: Kāda nagu forma ideāli piestāv jūsu rokām

Skotijas iedzīvotāja nopublicēja fotogrāfiju sociālajā tīklā Facebook, lai brīdinātu par tik izplatītā ieraduma kaitīgumu.

Lūk, ko viņa raksta:

«Šis ir ziņojums visiem nagu grauzējiem: PĀRSTĀJIET!!!

Kāds mans paziņa, kurš grauž nagus un vēlas palikt anonīms, šodien devās uz Glāzgovas slimnīcu, lai veiktu steidzamu operāciju tāpēc, ka bija pārāk nograuzis nagus un radījis pirkstā iekaisumu.

Pēdējo pāris dienu laikā šis cilvēks bija divās aptiekās un sarunājās ar divām dažādām aptiekārēm, kuras ieteica izmantot magniju un marli. Bet tas nepalīdzēja, un šodien viņš devās uz slimnīcu, kur viņam teica, ka vēl nedaudz un tas viss varēja beigties ar nāvi. Infekcija izplatījās pa visu roku – tāpēc arī steidzama operācija!

Tāpēc es jūs lūdzu: pārstājiet grauzt nagus!”

Pēc operācijas skotiete uzrakstīja:

LASI VĒL: Šī meitene parādīja, kāda ir realitāte atkarībai no akrila nagiem

«Operācija pagāja, pilina antibiotikas. Viņš palika bez naga – visticamāk, ka uz visiem laikiem, bet tajā ir arī viens pluss: vismaz grauzīs par vienu nagu mazāk!”

Protams, ka tādas šausmas nenotiek bieži…Bet, vai ir vērts riskēt?

avots: ladbible.com

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru