Minūti pasūkājiet ķiploka daiviņu un redzēsiet, kas notiks!

Ķiploks – šim produktam piemīt ļoti daudz labu īpašību. Šim dārzenim piemīt antibakteriālas īpašības, tas ārstē daudzas slimības, tādas kā saaukstēšanās, aterosklerozi un nieru saslimšanas, nostiprina kapilārus.

Ķīnas medicīnā ķiploku izmanto, lai pilnībā izveseļotos.

LASI VĒL: Siets logiem man vairs nav vajadzīgs. Vīra vecmamma iemācīja, kā nelaist mājās kukaiņus, pie atvērtiem logiem

Paņemiet nelielu ķiploka daiviņu mutē un ‘’sūkājiet’’ kā karameli, vāļājot to pa visu mutes dobumu. Šo darbību ieteicams veikt no rīta, vismaz 30 minūtes.

Ķiploka ietekme uz organismu ir fantastiska. Siekalas, kopā ar vērtīgajām vielām, nonāk asinīs, attīra asinsvadus un limfmezglus. Pietam, ķiploks nostiprina mutes dobumu un smaganas, novēršot to asiņošanu.

Pēc ‘’sūkāšanas’’ ķiploku ir jāizspļauj un jāiztīra zobi. Ja pēc zobu tīrīšanas nepatīkamais aromāts nepazūd, pakošļājiet kafijas pupiņu, vai pētersīļa lapiņas. Daži malki piena pilnībā atbrīvos jūsu elpu no nepatīkamā aromāta.

LASI VĒL: Ir tikai 2 veidi, kā “nosist” asinsspiedienu 5 minūtēs bez zālēm

Kāpēc vajag ‘’sūkāt’’ ķiploku? Tas attīra jūsu asinis. Tas stimulē jūsu apetīti. Aizsargā epidēmiskās gripas un citām elpceļu saslimšanām. Jo īpaši ieteicami ir to darīt, ja jums ir anēmija. Ārstē hronisku bronhītu. Nieru un urīnpūšļa darbības uzlabošanai. Uzlabo ādu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru