Lūk, kas notiks ar jūsu organismu 7 dienu laikā, ja lietosiet ķiplokus ar medu! Žēl gan, ka es to uzzināju tikai nesen

Ķiploks ir viena no populārākajām dabiskajām sastāvdaļām, un tā ir neatņemama sastāvdaļa lielākajā daļā pasaules virtuvēs. Neskatoties uz savu unikālo garšu, ķiploki ir neticami efektīvi dažādu slimību ārstēšanā, īpaši, ja tos lieto pārtikā svaigā veidā.

Tiek uzskatīts, ka ķiploki ir efektīvi profilaksei un ārstēšanai praktiski visām slimībām. Tas novērš aterosklerozi, sirds lēkmes, sirds išēmisko slimību, kā arī samazina holesterīna līmeni un arteriālo spiedienu.

Viņš ārstē arī nelielas slimības, piemēram, kukaiņu kodumus, saaukstēšanos, gripu, drudzi, sēnīšu infekcijas un ceļotāju caureju. Ķiploki efektīvi kontrolē diabēta simptomus, prostatas palielināšanos un osteoartrītu. Turklāt viņa spēja novērst toksīnus un stiprināt imunitāti ir viena no svarīgākajām viņa īpašumiem.

Kopā ar ingveru un sīpoliem, ķiploki attīra organismu pat pēc ķīmijterapijas.

Lai sasniegtu labākos rezultātus, izmantojiet ķiplokus svaigā veidā, jo siltums decentralizē alicīnu, tā aktīvo sastāvdaļu. Jums ir vienkārši jāsasmalcina ķiploka daiviņu, jāatstāj to uz 15 minūtēm un jāpievieno ēdienam.

Turklāt pilnīgs kuņģis nevar uzsūkt visas barības vielas, tāpēc labāk lietot to tukšā dūšā, pirms kaut ko iedzert vai apēst.

Lai stiprinātu imunitāti un veselību, jums regulāri jālieto medus un ķiploku maisījumu.

Šķir nākošo lapu un lasi receptes

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru