Māte, kas nesen bija veikusi abortu, saņēma no klīnikas ziņu…

29 gadus vecā Nikija Vindzora jau bija trīs bērniņu māmiņa, tādēļ ceturtajā grūtniecības reizē tomēr nolēma veikt abortu.

Pērnā gada jūnijā Nikija pierakstījās uz operāciju “Conifer House” klīnikā, taču pēc aborta veikšanas sieviete sūdzējās, ka viņai netika dota iespēja atvadīties no nedzimušā bērniņa un pienācīgi to apglabāt.

Ar to vien nepietika… Vēlāk viņai tika nosūtīta atklātnīte, kurā tika izteikta līdzjūtība un klāt pievienotas mazuļa USG bildes.

“Kad saņēmu kartiņu, nodomāju, ka tas tiešām ir ļoti jauks žests,” tā mums teica Nikija. “Taču brīdī, kad atvēru to vaļā un ieraudzīju sava nedzimušā bērniņa bildes, atkal izplūdu asarās un briesmīgajās atmiņās par savu rīcību.”

Nikija apgalvoja, ka bijusi ļoti sagrauta, ka viņai netika sniegta iespēja apglabāt nedzimušo bērniņu. Briesmīgākais ir tas, ka klīnikas darbinieki savu vainu šajā visā neatzina.

“Pēc aborta veikšanas, klīnikas pienākumos ietilpa atļaut mātei apglabāt vai kremēt nedzimušo bērnu,” apgalvoja Vindzora.

Nikija apstiprina, ka šis lēmums nebija viegls un viņai naktīs joprojām murgos rādās, kā viņa rokās tur savu nedzimušo bērnu. Sāpes esot nepanesamas…

“Mani mierina tikai un vienīgi tas, ka man jau ir trīs bērni, kas samazina šo sāpi. Taču kas notiks, ja šādu pašu atklātnīti saņems 14 gadus veca meitene, kurai arī nācās taisīt abortu?”

Andrejs Bernels, kas ir šīs iestādes vadītājs, izteica atvainošanos par šoatgadījumu un lieta noteikti tiks vēl izpētīta.

“Saprotams, ka klīnikas personālam nebija nekādi nolūki sāpināt sievieti. Tas viss esot sanācis nejauši. Mēs visi šo nožēlojam un turpmāk tiks pieņemti arī zināmi mēri.”

Pastāstiet par šo arī citiem lasītājiem!

Avots: feel-feed.ru

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru