Lūk tā vajadzētu vārīt auzu novārījumu, svara samazināšanai, ārstēšanai un organisma stiprināšanai

Ja painteresēties, cik noderīgas ir auzas, var saprast, ka šajos iegarenos graudaugos ir gandrīz visas vielas, kas ir nepieciešamas cilvēka dzīvotspējai.

Minerālu sāļu daudzums, vērtīgi mikro- un makroelementi: cinks, fosfors, dzelzs, kobalts, silīcijs, fluors, jods, A, E, K un B grupas vitamīni, neaizstājamas aminoskābes (lizīns un triptofāns), ēteriskās eļļas, tauki, ogļhidrāti … Viss tas padara auzas par patiesi vērtīgu produktu.

Un pagatavojot auzu novārījums, tu saņemsi efektīgu līdzeklis no daudzām kaitēm, jo, ja pareizi pagatavo novārījumu, tad visas noderīgas vielas no graudiem un apvalkiem pāriet pagatavotā dzērienā.Auzu novārījums stabilizē vielmaiņu, palīdz tikt galā ar anēmiju, nefrītu, bronhītu, traheītu, pneimoniju, ļoti noderīgs aknu ārstēšanai, pankreatīta, kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas čūlas, hroniskā gastrīta ārstēšanai, neatkarīgi no kuņģa sulas skābes daudzuma.

Turklāt auzu novārījums palīdz stiprināt nervu sistēmu, asinsvadu un sirds muskuļus, uzlabo asins sastāvu, darbojas kā sviedru dzenošs un pretdrudža līdzeklis saaukstēšanās gadījumā. Labāku profilakses līdzekli par auzu novārījumu, elpceļu saslimšanas gadījumos, pat nevar atrast!

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru