Kad skolēns parādīja savu skolas pusdienu fotogrāfiju vecākiem – tie uzreiz aizskrēja uz skolu!

Pagājušā gada 14. novembrī Amerikas Pensilvānijas štata skolēns ievietoja sociālajā tīkla savas skolas pusdienu fotogrāfiju. Un visi bija satriekti par to izskatu. Kā izrādījās – šī dīvainas krāsas bezformīgā lieta skolas ēdnīcā tika pasniegta kā čizburgers (sviestmaize ar sieru).

Pēc nopietna skandāla, kuru sacēla vecāki, ieraugot, ar ko tiek baroti viņu bērni, viens no skolas pārstāvjiem paziņoja, ka dīvainais ēdiens ir izsvītrots no ēdienkartes un, ka tāda dīvaina izskata iemesls ir tas, ka “čīzburgeri” tika gatavoti īsti nepareizā tehnikā, bet gan augstākā temperatūrā, kā pieļaujams.

Bet tik un tā skolas vadība turpināja uzstāt, ka čīzburgers bija pilnīgi drošs un pirms tas tika izņemts no skolas ēdienkartes, to bija pamēģinājuši aptuveni 300 skolēni. Bet tas vecākus nepārliecināja. Sašutušo vecāku pārstāvji uzstāj uz to, ka ir jāpievērš lielāka uzmanība ēdienam, kas tiek pasniegts bērniem. Jo kaut ko tamlīdzīgu, visticamāk, ātrās ēdināšanas restorāniem pat neizdotos pārdot.

LASI VĒL: Pamestas skolas ēkas pārveidošana par mājīgu māju visai ģimenei. Elpu aizraujoši fotoattēli!

Kāda būtu jūsu attieksme, ja jūsu bērniem skolas ēdnīcā tiktu pasniegts kaut kas tamlīdzīgs? Attiecieties ļoti uzmanīgi pret to, kas tiek bērniem pasniegts skolā, jautājiet viņiem, ko viņi ir ēduši pusdienās, ja bērni ēd skolas ēdnīcā.

Avots: likeni.info

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru