Esmu onkologs. Lūk ko es darītu, ja man tiktu uzstādīta diagnoze – “vēzis.”

Lasiet uzmanīgi.

Pazīstamais ASV ārsts un zinātnieks Marks Haimans uzrakstīja sleju par to, kas jādara, ja jums ir atklāts vēzis. Lūk svarīgākā raksta daļa.

“Mark, ko  tu darītu, ja tev diagnosticētu vēzi? ” – šādu jautājumu man nesen kā lielu pārsteigumu uzdeva draugs.

LASI VĒL: Jūs neticēsiet, bet vēzis – tā neesot saslimšana, bet vienkārši bizness

Diemžēl, ar vēzi savā dzīvē saskāries esmu ļoti bieži: tas noticis gan ar manā ģimenē, gan ar maniem pacientiem. Problēma ir tajā, ka tradicionālā medicīna domā nepareizās, novecojušās kategorijās, kad runa iet par onkoloģiju.

Mēs lieliski esam iemācījušies to izgriezt, izdedzināt un pat izindēt ar ķīmijterapijas palīdzību, mēs apstarojam to ar radiāciju, bombardējam ar narkotikām, taču pats vēža iemesls joprojām nav ārstējams.

Par laimi, mums ir alternatīva. Tā ir “medicīniski funkcionālā pieeja vēzim”.

Funkcionālā medicīna dot iespēju speciālistiem un pacientiem veikt kopīgu darbu, lai likvidētu saslimšanas iemeslu pašā tā saknē. Tas ir tāds jauns  personalizēts modelis jaunu slimību diagnosticēšanai un ārstēšanai.

Būtība ir vienkārša: jūs nododiet paraugus ģenētiskajai analīzei un ārsti jums pastāsta, ar  kādām hroniskām slimībām jums saslimt ir vislielākais risks, un kas jāda, lai no tā izvairītos.

Lielākais vairums šis nozares speciālistu ir vienisprātis, ka vēzis veidojas no organisma enerģētiskās sistēmas disbalansa. Slimība rodas pakāpeniski, tāpēc tik daudzi cilvēki dzīvo ar audzējiem , to pat nenojaušot.

Citiem vārdiem sakot , vēzis – nepareiza dzīvesveida rezultāts.

Ko tad darīt? Izmainīt to. No vienas puses tā varētu būt laba onkoloģijas profilakse. No otras, daļa pacientu var paļauties, ka jaunais dzīvesveids viņus izmaisīs un atbrīvos no audzēja. Ir taču zināms, ka organisma imūnsistēma pie attiecīgiem nosacījumiem spēj atrast un likvidēt vēža šūnas!

Lūk piecas lietas, ko darītu es, ja man šodien apstiprinātu diagnozi “vēzis.”

Es pārstātu lietot cukuru.

Cukurs baro vēža šūnas un veicina to attīstīšanos. Vidējais amerikānis gadā apēd 69 kilogramus cukura un 66 kilogramus miltu! Tas pats notiek arī citur pasaulē, kur 1,7 miljardi cilvēku cieš no liekā svara!

Ja jūs gribiet novērst vēža attīstību vai vismaz to kontrolēt, tad jums vajadzēs pieturēties pie diētas, kas uztur normas robežās insulīnu.

Nāksies ēst svaigus, šķiedrvielu un pilngraudu produktus un līdz minimumam ierobežot saldo pārtiku. Tā jūs varēsiet barot sevi, nebarojot vēža šūnas.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru