7 kļūdas, ko pieļaujam pirms dodamies gulēt. No tā pieaug mūsu svars

Vakarā pēc darba ķermenis un dvēsele prasa vismaz kādas nekādas baudas. Un mēs izdarām uzreiz vairākas kļūdas, kuru dēļ pēc tam ir bail skatīties uz svariem. Tagad mēģināsim uzzināt par šīm vakara kļūdām, lai pacenstos tās neizdarīt un saglabāt formu.

Ēdiens naktī. Pat ne tikai ēdiens, bet tieši gremošana, kaut kas garšīgs pie televizora vai datora. Mēs pat nejūtam, cik daudz visa kā apēdam. Pēc sešiem neēst, varbūt pārāk nežēlīgi, bet ēst uz nakti tiešām nav veselīgi. Naktī jūs nepatērēsiet iegūtās kalorijas, turklāt jums paaugstināsies insulīns un palielināsies holesterīns asinīs, kas arī negatīvi ietekmēs veselību un figūru.

Kafija vēlu vakarā. Neskaitot to, ka kafija liek jums ilgāk palikt nomodā naktī, vienlaikus aiz tā ka nevarat aizmigt kaut ko uzkožot. Vēl kafija satur hlorogēno skābi, kas pēc pētījumu rezultātiem, palīdz palielināt kilogramus. Labāk dzeriet zaļo tēju un zālīšu dzērienus.

Neizgulēšanās. Miegs, kas ir mazāks par 7-8 stundām negatīvi ietekmē gandrīz vai visu. Kad neesat izgulējies, jūs jūties noguris un nevarat pastrādāt. Tad palēninās vielmaiņa, un mēs atkal krājam nevajadzīgos kilogramus, kaut gan jums ir pareizs uzturs.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru