3 lietas, kuras mājās nes bēdas un nelaimes

4c13cc3c5623037d67e8fc4b6b64074f_783x0

Ir lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu mājas atmosfēru. No turienes arī apātija, un vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Mēdz būt tā, ka jums ir māja – mājīga, lieliska. Bet jūs tajā smokat. Ne burtiski, protams. Vienkārši negribas uz turieni iet, nepatīkami.

LASI VĒL: Aizliedzoši ticējumi: ko nedrīkst darīt, lai nepiesauktu nelaimi

Un it kā izremontējām, bet kaut kas pietrūkst. Ķīnieši uzskata, ka tā darbojas piegružota telpa. Turklāt starp visām ir trīs lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu atmosfēru. No šejienes arī apātija, gan vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Lai atbrīvotu savu māju no negatīvās un iestrēgušās enerģijas, nekavējoties atbrīvojies no šīm trim lietām.

Šķir tālāk un uzzini, kādas lietas nevajag glabāt mājās! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Lelde</cite>

  Ir gan citi viedokļi – nemet ārā, pirms neesi ticis pie jauna.
  Tas tāds konservatīvāks, vai ne?
  Bet parunāsim par ko foršāku, par pozitīvām enerģijām, kuras aicināt, lai caurstrāvotu jūsu mājokli, miesu un garu.
  Ceļojums uz Austriju? Vai Parīzi? Romu, Milānu? Bet varbūt tepat Latvijā? Dzīve ir pārāk īsa, lai brīvdienās sēdētu mājās. Mosties, celies un dodies ārā. Tepat, mūsu skaistajā Latvijā ir vietas, kuras liek elpai aizrauties.
  Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, aizbraukt kārtīgā ceļojumā vismaz reizi dažos gados. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 150 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Reģistrējies un saņem vienu loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/jjan Paņem savu Džekpotu!

  • <cite class="fn">Baiba</cite>

   kas attieas uz puķēm-tāda tipa puķes nevar būt mirušas ,jo nekad nav arī bijušas dzīvas,Kas vainas saplēstiem traukiem ,tādus tagad tirgo pa bargu naudu ,plēš un līmē un visbeidzot vecas mantas -vai ta kāds tur mājās lupatas ,kuras vēl kautkur var noderēt ,piemēram ejot dārzā ,vai ko krāsojot ,tad tās arī izmet.Visbeidzot es nēsmu ķīniete,kīnietim savs paradums un ticējumi ,latvietim savs.Nē jau mājās ir vainas -vaina ir pašā cilvēkā un kaut tu no ādas lien ārā tur tev nelīdzēs nekas kaut izmetīsi visu sadzīvi ,tai skaitā vīru ar visiem bērniem .Vajag vienkārši skaisti dzīvot un netupēt pie tv,vai cauru dienu gulēt gūltā un vaimanāt ,ak cik man ir slikti.Dzīvo dzīvi tā ,lai katra diena ir piepildīta ,lai nav noņerckāta bezdarbībā.Visa dzīves gudrība apātijas mazināšanai

 • <cite class="fn">Elīna</cite>

  Manuprāt visi svaigie ziedi,kuri ir nogriezti un ielikti
  vāzē ir miruši, tieir nedzīvi. Bet ziedi – mākslīgie nav nomiruši un ir mūžam dzīvi.

  • <cite class="fn">Ina</cite>

   Tur domāti kaltēti ziedi. Tā raksta citos ķīniešu avotos. Ar mākslīgajiem viss kārtībā – tie tieši ir labi. Pat labāki par grieztajiem

 • […] LASI VĒL: 3 lietas, kuras mājās nes bēdas un nelaimes […]

Pievienot komentāru