Visuzticamāko zodiaka zīmju reitings

Nebūt ne visas zodiaka zīmes mīlestībā un draudzībā ir uzticīgas, gatavas ar mīļo cilvēku iet līdz galam, atbalstot viņu, neskatoties ne uz ko.

Uzticība ir svarīga īpašība katram cilvēkam. Tā ir svarīga ne tikai mīlestībā, bet arī radnieciskās saitēs, draudzībā, darbā. Ir zodiaka zīmes, kuras meklē vien savu labumu, tāpēc uzticību no viņiem nevajadzētu gaidīt. Nosodīt šos cilvēkus nedrīkst tāpēc, ka nevienam nav zināmi viņu patiesie nodomi, netikumi un vājības.

Auns

Auni ir samērā uzticīgi. Viņi nepamet draugus nelaimē, turklāt tas ir raksturīgi gandrīz visiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Auni tieši izrāda savas uzticības jūtas. Pat, ja viņiem negribas jums palīdzēt, viņi vienalga palīdzēs. Viņi dzīvo samērā ātrā ritmā, bet viņi vienmēr atradīs laiku, lai sniegtu jums atbalstu kādā jums svarīgā lietā. Ļoti dīvaini, ka šie cilvēki ziedo savu laiku tuvinieku un draugu labā, bet patiesībā nekā dīvaina te nav, jo Auniem vienkārši patīk kustība. Viņi var pat nakts vidū doties uz citu pilsētu, lai tikai atrastu piedzīvojumus slavenajā vietā..

Vērsis

Vērši ir uzticīgi, bet ne vienmēr, un bieži viņu motīvi kļūst skaidri vēlāk, kad viņi liks jums atcerēties visu viņu cenšanos. Par Vēršu raksturu var pastāstīt viņu rīcība tāpēc, ka šie cilvēki reti, kad var savaldīties. Viņi ir kā atvērta grāmata, jo dažreiz pat paši nezina, kad var būt tādi, kādi ir un, kad ir nedaudz jāpietēlo. Viņi jums palīdz, bet pēc tam jums nāksies šo sajusto uzticamību atstrādāt, palīdzot viņiem. Patiešām labi ir tas, ka jūsu vēlēšanos viņiem palīdzēt un būt vienmēr blakus viņi ņems vērā nākotnē, ar baudu atstrādājot savu “parādiņu”.

Dvīņi

Dvīņi ļoti vēlas izskatīties uzticami, bet viņiem tas ļoti slikti padodas. Ja viņi atradīsies komforta zonā, tad diez vai no tās izkāps, lai jums palīdzētu. Lieta tāda, ka viņi nav sīkumaini, bet viņiem ļoti patīk, kad viņiem ir labi. Viņi aizmirsīs visu to, ko jūs viņu labā esat darījuši, bet jums būs iespēja likt viņiem atcerēties, ja vien jūs pacentīsieties. Jums vienkārši ir jāizdara uz viņiem spiediens, un jāpasaka, ka viņi jums ir parādā. Viņu pozitīvā puse ir tāda, ka viņi neapvainosies par to uz jums. Jebkāda veida parādu atdošanu viņi uztver nopietni.

Vēzis

Vēži ir vieni no visuzticamākajiem cilvēkiem, bet tikai noteikta loka cilvēkiem. Savas ģimenes labā viņi izdarīs visu, kas nepieciešams, prasot to pašu arī no jums, ja jūs ietilpstat šajā ciešajā lokā. Ģimenes attiecību enerģētika viņiem ir noteicošā itin visā. Ja jūs tomēr neesat viņu labākais draugs, tad iespēja sajust atbalstu no viņu puses ir vienāda ar nulli, ne vairāk. Tādi nu viņi ir – jūs to nekad un nekādi nevarat izmainīt. Ja jūs viņiem palīdzēsiet, tad nav arī teikts, ka viņi palīdzēs jums.

Lauva

Daudzi eksperti Lauvas pieskaita pie egoistiskām zodiaka zīmēm. Tā ir taisnība, bet atcerieties paši sevi – vai tad jums nepatīk kaut ko izdarīt tikai paša labā? Lauvas var būt arī egoisma karaļi, bet ja jūs kaut reizi esat viņiem palīdzējuši, tad viņu uzticību jūs sajutīsiet skaidri un gaiši. Lauvām ir kaut kāds iekšējs pārslēdzējs, kas pārceļ viņus kaujas gatavībā, ja jūs esat snieguši viņiem pat nenozīmīgu palīdzību. Protams, drošinātāji pietiks neilgam laikam, bet Lauvas neatstās nelaimē to, kurš ir bijis ar viņiem grūtā brīdī, par to nešaubieties.

Jaunava

Jaunavām vajag palīdzēt apkārtējiem, lai aizsargātos no skauģiem, jo lielākā daļa šo cilvēku tic tam, ka ar savu palīdzību viņi var likt cilvēkam pārtraukt attiekties pret viņiem slikti. No otras puses ir Jaunavas, kas palīdz tikai tiem, kuri palīdz viņām. Tas jau tiek darīts ar zināmu piesardzību, jo Jaunavas necieš velti tērēt savu laiku. Protams, viņas var izrādīt uzticību kādam, kas viņām neko labu nav izdarījis, bet tas tikai pasliktinās viņu garastāvokli un pazeminās pašvērtējumu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Viens komentārs

    1. mežāze

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *