Vīrs uzgriež jums muguru, kad jūs guļat? Lūk, ko tas nozīmē

Miega poza ir ļoti daiļrunīga. Mīļotais cilvēks zina visu par to, kā jums ir ērtāk gulēt. Parasti katram partnerim ir sava gultas puse, savi spilveni, savi ieradumi. Bet ko tas nozīmē, ja vīrs miega laikā jums pagriež muguru?

LASI VĒL: Mans vīrs un viņa mīļākā apskāvienos. Situācija, kad tā vien gribas kliegt...

Vai tas nozīmē, ka viņš ir pārstājis jūs mīlēt? Vai tieši pretēji, viņš ir tik ļoti pārliecināts par savām jūtām, ka viņam nav vajadzīgi pastāvīgi atgādinājumi? Šis jautājums interesē ne tikai jūs. Hertfordšīras universitātes (Lielbritānija) zinātnieki intervēja pārus, lai noskaidrotu, kā viņi guļ.

Šie ir viņu iegūtie rezultāti:

Mugura pret muguru – 42%;

Sejas vienā virzienā (ar apskāvieniem vai bez) – 31%;

Seja pret seju – 4%.

Bet vissvarīgākais izrādījās ir attālums starp gulētājiem.

Saskaņā ar pētījuma rezultātiem, tie cilvēki, kuri guļ mazāk nekā 2,5 cm viens no otra (tādu bija 12%), ir daudz laimīgāki attiecībās nekā cilvēki, kuri ievēro attālumu, kas pārsniedz 76 cm (tādu bija tikai 2%). Izrādās, ka daudz svarīgāk ir saglabāt kontaktu, nevis gulēt noteiktā pozā. Galu galā otra cilvēka tuvība rada komforta un drošības sajūtu.

LASI VĒL: Sieva uzzināja, ka vīram ir mīļākā. Viņa sarīkoja viņam tādu dzimšanas dienas pārsteigumu, kuru viņš nekad mūžā neaizmirsīs

Ja partneris pagriež jums muguru, tā ir gan mīlestības, gan uzticības pazīme. Tas nozīmē, ka viņš nebaidās jūs ielaist savā personīgajā telpā. Tas nozīmē, ka jūsu attiecības ir sasniegušas stabilu līmeni. Tomēr neaizmirstiet par fiziskā kontakta nozīmi! Jo tālāk gulēsiet viens no otra, jo vairāk attālināsieties attiecībās, bet jo tuvāk (neatkarīgi no apskāvieniem) – jo stiprākas būs attiecības.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru