Vīrs pameta sievu bērniņa gaidībās, bet jau pēc pieciem mēnešiem viņa savā cepeškrāsnī atrada milzīgu pārsteigumu

Katra sieviete ar īpašu nepacietību gaida savu pirmdzimto, īpaši jau tad, ja bērniņa ieņemšana ir sagādājusi grūtības. Šādā brīdī vīram vajadzētu kļūt par sievas aizgādni, palīgu, atbalstu un akmens sienu, aiz kuras paslēpties un justies drošībā.

Diemžēl dzīvē mēdz gadīties tā, ka vīra un sievas ceļi šķiras vēl pirms bērniņš ir nācis šajā pasaulē. Sieviete paliek pavisam viena, sagrauta un nezina, kā lai tālāk dzīvo. Par laimi, dzīve pēc šādiem atgadījumiem nebūt nebeidzas, jo tuvinieki vienmēr steigs palīgā jaunajai māmiņai. Tā atgadījās arī mūsu šīsdienas stāsta varonei.

Lasi arī: Līgava atteicās no spilgta grima. Bet grima māksliniece viņā neklausījās un izdarīja pa savam. Vizāžiste ļoti riskēja!

Pēc trīs gadu ilgiem bērniņa ieņemšanas mēģinājumiem, Amandai un viņas vīram no Austrālijas beidzot izdevās ieņemt bērniņu. Viņi iegādājās lielu māju, par kuru vienmēr bija sapņojuši, kā arī palēnām sāka aprast ar domu, ka gaidāms ģimenes pieaugums. Taču pēkšņi atgadījās tā, ka vīrs sievu pameta 36. grūtniecības nedēļā.

Viņš pameta viņu pavisam vienu, bez naudas un neapskaužamā situācijā ar daudzām citām problēmām, atstājot morālu tukšumu un sagraujot viņu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk (+ noskatītos VIDEO)

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru