Viņa piedzīvoja 16 spontānos abortus, līdz ārsti noskaidroja, kur ir patiesā problēma…

Kad Keilija Buda piedzīvoja piecpadsmit spontānos abortus pēc kārtas, viņa aiz lielām bēdām jau domāja, ka vairs nekad mūžā neizdosies kļūt par māti.

Neskaitāmi veltīgi mēģinājumi un, bail pat teikt, 15 nevainīgas bērna dvēselītes tā arī neieraudzīja šīs pasaules gaismu. Viņa apraudāja katru savu nedzimušo bērniņu, taču risinājums un atbildes šīm mokām bija tepat deguna priekšā.

LASI VĒL: Piecas bērnības psiholoģiskās traumas, kuras nedrīkst ignorēt

Ilgu laiku neviens speciālists nespēja noteikt, kāds ir patiesais spontāno abortu iemesls.

Viss beidzās pēc sešpadsmitā spontānā aborta, kad septiņpadsmitajā grūtniecības reizē Keilijai izdevās piedzemdēt veselu bērniņu. Viņai piedzima vesels, skaists dēliņš Redžī, kas kļuva par Keilijas bēdu posma beigām un spēja aizpildīt viņas tik ilgi esošo tukšumu dzīvē.

Lai arī cik briesmīgi tas nebūtu, Keilija centās jau no 16 gadu vecuma palikt stāvoklī un līdz pat 26 gadiem viņu dzīvē sagaidīja vieni vienīgi spontānie aborti. Tā vietā, lai paskaidrotu patiesos nelaimes iemeslus, ārsti tikai atmeta ar roku un teica, ka tā dzīvē mēdz gadīties un tur neko nevarot padarīt. Taču kas pēkšņi mainījās?

LASI VĒL: 11 gadus veca meitene ar telefonu iegāja vannā un nomira no elektrības trieciena. Brīdiniet bērnus!

Keilija un viņas vīrs Tonijs Gārners dzīvo nelielā Anglijas pilsētiņā. Abi divi cauru dienu strādā un viņus noteikti nevar pieskaitīt pie pašiem turīgākajiem cilvēkiem.Viņiem kaimiņos dzīvo tieši tādi paši ļaudis, turklāt viņu apvidū medicīniskā aprūpe nav no tām labākajām.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru