Viens no jūsu draugiem nenodzīvos pat līdz 40 gadu vecumam – fakti no dzīves, kas neapšaubāmi pārsteidz!

Rear view of group of friends hugging. Horizontal.

Uz mūsu planētas nav neviena cilvēka, kurš zinātu pilnīgi visu, jo to fiziski nav iespējams izdarīt. Katram no mums ir sava zināšanu bagāža, kuru mēs katru dienu papildinām. Šodien mūsu redakcija dalīsies ar interesantiem faktiem, kas noteikti pārsteigs un mainīs skatu uz dzīvi.

Lai gan šie fakti nesniedz atbildes uz jautājumiem, kuru atbildes mēs tiešām ļoti gribētu zināt, tie tomēr paplašinās jūsu redzes loku. Pienāks brīdis, kad noteikti iedomāsieties, ka patiesībā daudz ko vēl nemaz nezināt šajā dzīvē.

#1 Statistika ir objektīva un nepielūdzama zinātne: viens no 10 jūsu draugiem nenodzīvos līdz 40 gadu vecumam. Dažādu iemeslu dēļ, bet tas tā būs, vai jau ir noticis.

#2 Cilvēka dabā ir aizmirst visu, kas ar viņu reiz ir noticis. Pat visspilgtākās atmiņas ar laiku sāk izgaist. Tieši tādēļ visi notikumi, kas reiz ir bijuši, nav bijuši tādi, kādus tos šobrīd atceraties.

#3 Ik pēc 150 gadiem uz saules notiek vētras. Zinātnieki apgalvo, ka pēdējā saules vētra bijusi pirms 155 gadiem. Tagad mums atliek vien gaidīt.

Lasi vēl: 10 neparasti fakti par Zivju zīmē dzimušajiem

Šķir lapu tālāk, lai lasītu citus faktus!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru