Vai kaķi un suņi spēj redzēt garus? Pilnīgi iespējams, stāsta zinātnieki

Zinātne ir apstiprinājusi: viņi redz mums nepieejamas frekvences.

Nesen mēs ziņojām, ka pat oficiālā zinātne atzīst: kaķi, suņi un citi dzīvnieki spēj saskatīt frekvences, kuras mēs neredzam, raksta autors mājaslapā The Mind Unleashed.

To izlasot, es saprtu, kāpēc ir zinātnisks izskaidrojums (blakus garīgajam). Viss ir vienkārši: kaķi un suņi redz ultravioletos un dažus citus starus, kurus cilvēka acs tīklene nespēj uztvert.

Agrāk tika uzskatīts, ka visiem zīdītājiem acis ir līdzīgas cilvēkiem, un tie neredz ultravioletos starus, bet zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka tās tā nav. Pirms dažiem gadiem biologi no Londonas pilsētas universitātes veica pētījumu, kas parādīja atšķirību starp to, kā redz dažādas sugas.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">filips-72</cite>

    ilgā’ku laiku mani nodarbina jautājums ,..kas notiek ar manu ,vairāk kā 10.gadus
    vecu kaķeni ,,Prince ” Dēls ,,Muris” gadus 5-6 vecs nomira pirms pusotra gada .
    Prince ir ļoti bailīga .No manis neatkāpjas ne soli . Bezmaz vai suņa vietā ! Ja skatos TV vai esmu pie datora ,Prince ,guļ metra attāluma uz blakus esošā dīvana .Labprātāk guļ uz noliktas avīzes . Pirms pus gada nomira mana bijusī kaimiņiene ,kura dzīvoja patreiz no manis 100 km attālumā . Bieži man piezvana mirušās kaimiņienes vīrs .Tas būtu saprotams , bet nesaprotamais sākās pirms trim mēnešiem .Prince , ne no šā ,ne no kā , pieceļas ,pieliecas man pie auss un itkā cenšas ko pateikt . Aprunājamies un viņa iet atpakaļ ,- turpina gulēt . Tad sākās neticamais . Kādas trīs reizes ,kad man piezvana iepriekš pieminētais kaimiņš , mana Prince nekavējoties pietuvojas manai rokai kurā turu telefonu un
    ar savu ķepu sit man pa roku . Mana dzīves biedre saka – tā ir greizsirdība . Pagaidi . Redzēs kas notiks ,ja piezvanīšu. ! Zvanot seko kaķenes izbrīnas pilns skatiens un neļauja turpināt sarunu notiek ! Aizvakar ,mani pārsteidza pilnīgi svešs zvans ,lai piedāvātu lētāku elektrības tarifu . Tiklīdz biju aizsācis sarunu , sekoja zibenīgs kaķa lēciens pie manas roka un tikpat ātrs kodiens cm 10 virs pulksteņa vietas . Protams, arī no pušuma asinis . Pārējā laikā atkal viss pa vecam. Saprotamies ļoti labi ,bet kas notiek atskanot zvanam – paliek noslēpums .

Pievienot komentāru