Sīpols slēpj sevī briesmas, par kurām klusē! Uzziniet pirmie…

Sīpolu ēd visi un bieži. Bet izrādās, ka sīpols var sevī slēpt briesmas, bet par to gandrīz nekad neviens nerunā. Vai jūs zināt, ka sīpola lietošana, kas ir tīrīts kaut vai dienu atpakaļ, ir ļoti kaitīga organismam? Ko tas viss nozīmē?

Sīpols tāpat kā ķiploks ir spēcīgs antibakteriāls un pretvīrusu līdzeklis. Bet ne vienmēr. Reizēm tie darbojas kā vīrusu un baktēriju magnēts. Ja šo augli atstāsiet notīrītu kaut uz vienu nakti, tas piesaistīts visas baktērijas apkārtējā idē – pat, ja tas atrodas ledusskapī!

Apēst to nākamajā dienā nozīmē vienlaicīgi aprīt visas šīs baktērijas. Bet tas var izraisīt kunģa saindēšanos vai arī gremošanas problēmas. Labāk nelietot sīpolu ne kafejnīcās, ne restorānos, kur to tīra un sagriež laicīgi, jo tas var stāvēt sagriezts un atvērts vismaz pāris dienas.

1919.gadā notika diezgan baismīgs gadījums. Gripas epidēmija paņēma vairāk nekā 40 miljons cilvēku dzīvības. Amerikāņui ārsts centās atrast tam iemeslu, jo cieta daudzi fermeri. Viņš izpētīja kādas ģimenes paradumus, kas bija pilnīgi vesela. Ģimenes māte pastāstīja, ka viņas mājās vienmēr ēda sīpolu. Pārsteigtais ārsts nolēma izpētīt sīpolu zem mikroskopa. Izrādījās, ka sīpols ir pilns ar vīrusiem un baktērijām. Citiem vārdiem sakot, sīpols attālumā piesaista vīrusus un baktērijas, ja to atstāj notīrītu.

Atcerieties, ka ir bīstami ēst sīpolu, kuru notīrījāt un sagriezāt vakar. Tas kļūst ļoti toksisks. Baktērijas, ar kurām pilns ir sīpols, var izraisīt dažādas infekcijas kuņģī pārlieku lielas žults izdalīšanās un gremošana saindēšanās dēļ.

Padalies ar draugiem!!!

avots

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru