Sīpols slēpj sevī briesmas, par kurām klusē! Uzziniet pirmie…

Sīpolu ēd visi un bieži. Bet izrādās, ka sīpols var sevī slēpt briesmas, bet par to gandrīz nekad neviens nerunā. Vai jūs zināt, ka sīpola lietošana, kas ir tīrīts kaut vai dienu atpakaļ, ir ļoti kaitīga organismam? Ko tas viss nozīmē?

LASI VĒL: Cepti sīpoli, aiztās zāles no daudzām kaitēm. Cepts sīpols ir labāks par zālēm, kuras bieži ārsti izraksta bez ierobežojumiem

Sīpols tāpat kā ķiploks ir spēcīgs antibakteriāls un pretvīrusu līdzeklis. Bet ne vienmēr. Reizēm tie darbojas kā vīrusu un baktēriju magnēts. Ja šo augli atstāsiet notīrītu kaut uz vienu nakti, tas piesaistīts visas baktērijas apkārtējā indē – pat, ja tas atrodas ledusskapī!

Apēst to nākamajā dienā nozīmē vienlaicīgi aprīt visas šīs baktērijas. Bet tas var izraisīt kuņģa saindēšanos vai arī gremošanas problēmas. Labāk nelietot sīpolu ne kafejnīcās, ne restorānos, kur to tīra un sagriež laicīgi, jo tas var stāvēt sagriezts un atvērts vismaz pāris dienas.

1919.gadā notika diezgan baismīgs gadījums. Gripas epidēmija paņēma vairāk nekā 40 miljons cilvēku dzīvības. Amerikāņu ārsts centās atrast tam iemeslu, jo cieta daudzi fermeri. Viņš izpētīja kādas ģimenes paradumus, kas bija pilnīgi vesela. Ģimenes māte pastāstīja, ka viņas mājās vienmēr ēda sīpolu. Pārsteigtais ārsts nolēma izpētīt sīpolu zem mikroskopa. Izrādījās, ka sīpols ir pilns ar vīrusiem un baktērijām. Citiem vārdiem sakot, sīpols attālumā piesaista vīrusus un baktērijas, ja to atstāj notīrītu.

LASI VĒL: Ķiploks un sīpols: kā ir jāizvēlas produkts, lai neuzķertos ķīniešu “pakaļdarinājumam”

Atcerieties, ka ir bīstami ēst sīpolu, kuru notīrījāt un sagriezāt vakar. Tas kļūst ļoti toksisks. Baktērijas, ar kurām pilns ir sīpols, var izraisīt dažādas infekcijas kuņģī pārlieku lielas žults izdalīšanās un gremošana saindēšanās dēļ.

Padalies ar draugiem!!!

avots

 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru