Šī meitene nomira. Viņas mātei kliedzot, meitenes līķi apraka. Nākamajā dienā pie mātes kāds atnāca…

Meitene nodarbojās ar šūšanu un, kā ierasts, vienu pogu viņa turēja mutē. Turklāt viņa kaut ko mīļi dziedāja un pamanījās atbildēt uz mātes jautājumiem. Pēkšņi, dziļi ieelpojot, viņai sākās konvulsijas, un kaklā viņai sākās briesmīgs klepus.

Radinieki nevarēja saprast, kas notiek, un tas ģimenei izraisīja paniku. Sirds apstājās, viņa pārstāja elpot. Ieraugot šūšanas instrumentus un izmētātās pogas, radinieki saprata, kas notika. Poga iestrēga trahejā, nobloķējot skābekļa padevi. Meitene acumirklī sāka palikt zila, bet tuvākā slimnīca ir patālu no mājas.

Kad meiteni tomēr aizveda, ārsts uzreiz uzstādīja diagnozi – nāves iemesls ir nosmakšana. Visu ģimeni pāršalca dziļas bēdas. Pēc dienas notika bēres. Meiteni skaisti saģērba, uz pirksta atstāja viņas iemīļoto zelta gredzenu. Pēc bērēm, kā jau pieņemts, notika bēru mielasts. Tomēr tas nebija ilgs, jo kāds klauvēja pie durvīm.

Uz savu bēru mielastu atnāca pati “mirusī” meitene, līdz nāvei pārbiedējot savus viesus, un gandrīz vai tādā veidā neaizsūtot pašas māti tai saulē. Viņa visa bija netīra un knapi turējās uz kājām. Viņai iedeva nedaudz ēdiena, pārģērba un ļāva nedaudz atpūsties. Nākamajā rītā viņa izstāstīja neticamu stāstu.

Poga, kuru viņa norija, pilnībā nenobloķēja skābekļa padevi, bet gan daļēji, caur pogas caurumiņiem skābekļa piekļuve bija pietiekoša, lai smadzenes paliktu dzīvas, tomēr sirdsdarbība ievērojami palēninājās, viņa pazaudēja kontroli pār savu ķermeni. Viņa visu dzirdēja, bet nevarēja neko izdarīt.

Viņa būtu aizgājusi bojā, ja nebūtu alkatīgo zagļu, kuri bija pamanījuši zelta gredzenu. Naktī viņi atraka kapu, noņēma viņai gredzenu, un nolēma paņemt arī kleitu. Noņemot kleitu, viņi asi pagrieza meiteni uz muguru, tad nu poga arī izkrita, un meitene beidzot uzelpoja. Divi no laupītājiem nomira uz vietas, no bailēm, bet divus pārējos vēlāk noķēra un aizsūtīja uz cietumu.

Avots: vmirechudes.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *