Šajās zodiaka zīmes dzimušās sievietes ir vispatmīlīgākās

Uzzini, vai arī tu esi šo 3 zodiaka zīmju vidū!

Neviens nav perfekts! Atzīsim, ka katram no mums ik pa brīdim ir kāds savtīguma uzplūdums, kad viss, par ko vēlamies rūpēties, esam mēs paši. Tā nu ir sanācis, ka šīm 3 zodiaka zīmju sievietēm tas notiek biežāk.

Diemžēl, bieži vien mēs paši sevi no malas neredzam, tomēr paši patmīlīgākie cilvēki neuzskata, ka viņi kaut ko darītu nepareizi….

VĒRSIS

Lai arī Vērša zīmē dzimusi sieviete simbolizē stabilitāti un uzticamību, viņas nepieciešamība pēc drošības un stabilitātes bieži vien padara viņu mantkārīgu un materiālistisku. Viņa var kļūt pārāk jūtīga, pārlieku emocionāla un pavisam noteikti īpašnieciska.

Piemēram, šī sieviete var likt savam draugam iegādāties viņai piecas saules cepures, ja jādodas nedēļas nogali pavadīt Jūrmalā, tajā pašā laikā viņa ir gatava mesties dūru cīņā ar jebkuru citu sievieti, kura raidījusi acu skatienu Vērša zīmē dzimušas sievietes vīrietim.

Neprasi aizvien vairāk un vairāk, ļauj attiecībām uzplaukt ar to, kas tev jau ir. Un neesi tik agresīvi noskaņota. Viss ir kārtībā… tev nav nevienam jāpierāda savs statuss.

LAUVA

Lauva lieliski atbilst frāzei “ko redzi, to saņemsi”; tajā pašā laikā viņa var būt visnotaļ egoistiska. Tas ir brīnišķīgi, ka viņa spēj bezbailīgi pārvarēt katru viņas priekšā novietoto šķērsli, tajā pašā laikā, ja viņa ieraudzīs ko tādu, ko vēlas iegūt, visiem pārējiem spēle būs beigusies.

Lauvas acīs viņas vārds jau ir iegravēts lietā, kuru viņa vēlas iegūt, lai arī cik daudzi citi tīksminātos par šo pašu lietu.

Ļauj kādam citam uz brīdi tik galā ar slavas virsotni. Ja vēlies saglabāt draugus, tev nāksies ko ziedot.

JAUNAVA

Jaunava ir īpaši sīkumaina un pedantiska. Viņa lieliski saskata ikkatru sīkumu un problēmu, tas lieti noder sevis uzlabošanai. Tomēr, viņa ir pirmā, kura metīsies kritizēt citus cilvēkus.

Viena lieta ir izturēties skarbi pašam pret sevi, bet pavisam cita ir smagi kritizēt citus. Tev nudien vajadzētu kritiku paturēt pie sevis.

Vai tava draudzene tev jautāja, vai viņa ir pieņēmusies svarā? Nē, viņa to nejautāja. Pārstāj domāt par to, kā tu tiktu galā ar šo situāciju, tā vietā ņem vērā to, ka tu sarunājies ar pavisam citu cilvēku.

Apturi kritikas plūdus un ļauj cilvēkiem pašiem tikt galā. Mēs ne vienmēr saņemam to, ko vēlētos, tādēļ ļauj citiem pašiem tikt galā ar sevi.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru