Piezīme uz Lexus vējstikla lika smieties visiem policijas darbiniekiem

Šo zīmīti uz policijas iecirkni atnesa kāds pārbijies Lexus īpašnieks, kurš to bija atradis uz sava auto priekšējā vējstikla. Zīmītes dēļ policistu darbs aprāvās līdz pat darba dienas beigām, jo ik pa laikam kāds sāka nekontrolēti smieties.

“Dārgais draugs!

Jūsu auto “Toyota – Lexus” ar valsts numura zīmi 309-56 atrodas stāvvietā pie mājas, kuras adrese ir Tuļeva iela 11.

Meitenes reakcija uz to, kam autobusā sēdošais puisis māj ar roku, ir vienkārši nenovērtējama!

Katru nakti šīs mājas iemītnieki ir spiesti vairākas stundas no vietas klausīties visdažādāko melodiju kombinācijas, kuras rada jūsu auto drošības signalizācija. Pa šo laiku Jūs ne reizi attālināti vai pienākot pie sava auto neatslēdzāt tās signalizāciju, lai gan jums šāda iespēja tiešām ir. Problēma noteikti ir tāda, ka pēc jūsu nakts orģijām jūs vienkārši neesat spējīgs piecelties un atslēgt auto signalizāciju…

Vēršos pie jums ar lielu lūgumu: cieniet cilvēkus, kuriem nākas dzīvot līdzās jums un kontrolējiet sava jaunā un skaistā auto izdotās skaņas. Iesaku jums tuvākajās dienās šādā gadījumā jau laikus atslēgt sava auto signalizāciju, kas reaģē uz vismazākajām skaņām, kas notiek apkārt stāvvietai: patruļas auto pabraukšana garām, klaiņojoša suņa rejām, īslaicīga signalizācijas ieslēgšanās blakus esošā auto utt.

Ja gadījumā tuvākajā laikā (t.i. tuvākajās divās dienās) jūs neņemsiet vērā manu lūgumu un ignorēsiet signalizācijas atslēgšanu pret tik jutīgiem notikumiem apkārt jūsu auto (vēlams tuvāko 10 minūšu laikā), jūsu grezno auto sasnigs šādas te izrēķināšanās metodes:

No sākuma es ar uzasinātu urbi pavisam klusītēm izsitīšu vadītāja puses stiklu, iekļūšu salonā un nospiedīšu motora pārsega atvēršanas pogu. Ja gadījumā drošības sistēma neļaus man atvērt motora pārsegumu, tad es ar lauzni mazliet piepacelšu to, lai izveidojas divu centimetru atveri un ar hidrauliskām šķērēm pārkniebšu mezglu, kas bloķē motora pārsega atvēršanu. Iekļūšu motora nodaļā un na**enizē*u to plastmasas sirēnu jūsu atsaldētajai signalizācijai. Pēc tam es izraušu aizdedzes vadus un uzstādīšu savu vadu “zirneklīti”, kas nodrošinās signālu sniegšanas procesus.

Kāpēc jums nevajadzētu atstāt automašīnā ūdens pudeli?

Līdz ar pārgriezto sirēnu nejauši pārgriezīsies arī vadi uz stūri un pedāļiem. Pēc tam savienošu degvielas padeves sistēmai pieslēgšu pieclitrīgās benzīna kannas, pametīšu to tieši zem motora pārsega. Turpat ievilkšu arī vadu virkni, kas palīdzēs man apiet jūsu auto elektronisko sistēmu. Ticiet man, jau pēc minūtes būšu piestartējis jūsu auto. Apmēram divu minūšu un 30 sekunžu laikā es jau būšu paguvis ar jūsu Lexus doties prom no auto stāvvietas.

Pēc nedēļas ilgiem neveiksmīgiem meklējumiem, kad imobilaizera elektroniskā padeve būs nosēdusies, es izvilkšu no ūdens auto, atradīšu tajā imobilaizeru un aizvedīšu uz privātu garāžu, lai salabo. Bet vēl pēc nedēļas jūsu bijušais auto kaitinoši pīkstēs tādam pašam idiotam, kā jūs, tikai citā vietā, pilsētā… Par laimi, manis ap to laiku vairs tur nebūs.

Jums pārdomām ir atlikušas vien divas dienas, pa to laiku es mācīšos un trenēšos, lai varētu jūsu auto aizdzīt vien 53 sekunžu laikā, tāpat kā to nolādēto Linkolna – navigatoru, kas sniedza nakts koncertus zem manas mammas logiem.

Paldies par sapratni!

Avots: justfun.su

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru