Lūk, kas jūs briesmīgi tracina, balstoties uz jūsu zodiaka zīmi

Auns

Jūs vienmēr esat līdz ausīm darbos, tādēļ neciešat, ja kāds jums traucē. Jums obligāti nepieciešams pagūt uz tikšanos, tādēļ, ja kāds jums maisās pa kājām, jūs ārkārtīgi sadusmojaties un cenšaties atbrīvoties no šī šķēršļa.

Vērsis

Jūs esat ļoti patiesi cilvēki, tādēļ ciest nevarat melus un apmānu. Tie var būt pat “baltie” meli, bet jūs tik un tā uzskatīsiet to par nodevību.

Dvīņi

Jūs ārkārtīgi kaitina, ja kāds jums stāsta, ko darīt. Kad jums saka piesēst, jūs stāvat kājās, kad jums saka nomierināties – jūs sākat bļaut. Jūs vienkārši esat dusmīgi nemiernieki.

Vēzis

Jūs dusmojaties, ja cilvēki ļaunprātīgi izmanto jūsu labo sirdi. Jūs esat ļoti labi cilvēki, kamēr kāds uzskata jūsu labestību par vājumu.

Lauva

Jūs satrauc sīkumi. Nenolaists poda vāks, neaiztaisīts zobu pastas korķītis utt. Jūs esat pasaules čempioni dusmās par sīkumiem.

Jaunava

Jūs eksplodējat kā vulkāns, kad cilvēki jūs nesaprot. Jūs izliekat savu sirdi un dvēseli, lai kaut ko viņiem paskaidrotu, bet viņi stāv muti atvēruši un skatās jūsos tā, it kā jūs runātu ķīniešu valodā.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru