Lūk, kāds viņš būs vīrs, balstoties uz viņa zodiaka zīmi!

Ja jūs domājat par precībām, noteikti apdomājiet arī to, kādas īpašības vēlētos redzēt savā topošajā vīrā. Vai viņš ir labsirdīgs, vērīgs, rūpējas par jums, varbūt viņš ir neatkarīgs, enerģisks un mazliet vieglprātīgs?

Ja jūs šaubāties par savu izvēli, astrologi palīdzēs jums tikt ar to skaidrībā. Lūk, kāds būs jūsu izredzētais vīrs, balstoties uz viņa zodiaka zīmi!

Auns

Auni ir patiesi vīri. Ar viņu varēsiet atklāti runāt par pilnīgi visu, turklāt viņš lieliski glabā noslēpumus. Viņu patiesība var būt ļoti cietsirdīga un sāpīga, taču pasaulē, kas ir pilna ar meliem un sazvērestībām, tas ļaus jums atvērt acis. Auns nekad neliks jums šaubīties par viņa nolūkiem šajās attiecībās. Faktiski būs tā, ka viņš pagūs jums par to pastāstīt vēl ilgi pirms jūs to paprasīsiet.

Vērsis

Vērši ir uzticīgi vīri. Ja viņš izvēlēsies jūs kā sievu, tad būs nolēmis ar jums kopā pavadīt visu atlikušo dzīvi. Viņš zina, cik svarīgi ir būt patiesam un uzticīgam. Viņš nekad jūs nenodos, jo viņa morāles principi to nepieļaus. Viņš nekad jūs nenodos arī tādēļ, ka nemīl sarūgtināt tos cilvēkus, kurus viņš mīl. Viņš ir uzticams cilvēks, uz kuru vienmēr var paļauties.

Dvīņi

Vīrietis Dvīnis ir ļoti maigs. Viņš ir īsts paraugs, kādam ir jābūt mīlniekam. Pat tad, ja jums pašām ne visai patīk, ja sabiedrība izrāda savas jūtas, būs grūti nepakļauties viņa maigumam. Viņš liks jums justies kā supermodelei pat tad, kad staigāsiet pa māju netīrā krekliņā bez kosmētikas. Viņš jūs vienmēr atbalstīs, apbārstīs ar komplimentiem, kā arī uzlabos garastāvokli, kad tas būs nepieciešams.

Vēzis

Vēži ir sentimentāli vīri. Viņi ir saldāki par šokolādes tāfelīti. Viņš noteikti atcerēsies visus jums svarīgos datumus un sagatavos uz katru no tiem jums kaut ko īpašu. Viņš darīs visu iespējamo, lai jūs varētu izbaudīt momentus, kuri jums abiem ir tik ļoti svarīgi. Vēzis ir sentimentāls un zina, kā uzrīkot jums patīkamu pārsteigumu. Viņi nebaidās izrādīt savas jūtas citu cilvēku klātbūtnē.

Lauva

Lauvas ir drosmīgi vīri. Viņi ir mūsdienu bruņinieki mirdzošās bruņās. Jums ne no kā nebūs jābaidās, jo aiz viņu muguras jutīsieties kā aiz akmens sienas. Viņu drošsirdība iedvesmo un apbrīno milzum daudz cilvēku, tajā skaitā arī jūs. Viņš nekad neatkāpsies no savām iecerēm, īpaši ja viena no tām ir vēlme jūs precēt.

Jaunava

Jaunavas ir smagi strādājoši vīri. Viņi ir lielisks piemērs smagi strādājošam un veiksmīgam cilvēkam, jo viņi darīs visu, lai sasniegtu, ko vēlas. Viņš pārsteigs jūs ar savu uzstājību un motivēs jūs sasniegt aizvien jaunas virsotnes. Jums nevajadzēs kādreiz satraukties par to, ka gaidāmi grūti laiki. Ja arī kaut kas notiks, esat pārliecinātas, ka Jaunava darīs visu, lai vērstu situāciju par labu. Brīdī, kad vīrietis Jaunava jūs bildinās, viņš cer saņemt atbildi, ka arī jūs vēlaties pavadīt ar viņu kopā visu atlikušo dzīvi.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru