Liela ASV slimnīca beidzot stāsta patiesību par vēzi, kā to ārstēt!

1-2

Jaunākā informācija par vēzi

Pēc daudzu gadu apgalvojumiem, ka ķīmijterapija ir vienīgais veids, kā mēģināt likvidēt vēzi, Johns Hopkins slimnīca beidzot sāk stāstīt mums par alternatīvām…

LASI VĒL: Sieviete, kas izārstēja vēzi, dalās ar recepti, kas glāba viņas dzīvību!

1. Ikvienam cilvēkam organismā ir vēža šūnas. Šīs vēža šūnas parādās standarta analīzēs tikai tad, kad ir savairojušās līdz vairākiem miljardiem. Kad ārsts vēža slimniekam saka, ka pēc ārstēšanas viņa organismā vairs nav vēža šūnu, tas vienkārši nozīmē, ka ar analīzēm nav iespējams noteikt vēža šūnas, jo tās nav sasniegušas attiecīgo daudzumu

2. Dzīves laikā vēža šūnas cilvēkam parādās 6 – 10 reizes.

3. Ja cilvēka imūnsistēma ir spēcīga, vēža šūnas tiek iznīcinātas un tām neļauj vairoties un veidot audzējus.

4. Ja cilvēkam ir vēzis, tas norāda uz daudzām nepilnībām pacienta uzturā. Tās var būt saistītas ar ģenētiskiem, vides, pārtikas un dzīvesveida faktoriem.

5. Lai novērstu šīs daudzās uztura nepilnības, imūnsistēmu jāstiprina ar diētas maiņu un uztura bagātinātāju lietošanu.

6. Ķīmijterapija indē strauji augošās vēža šūnas un iznīcina arī strauji augošās veselās šūnas kaulu smadzenēs, gremošanas traktā u.c., un var radīt bojājumus orgānos, piemēram, aknās, nierēs, sirdī, plaušās utt.

7. Apstarošana iznīcina vēža šūnas, bet arī sadedzina, savaino un bojā veselas šūnas, audus un orgānus.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">arta</cite>

  imūnsistēmu jāstiprina ar diētas maiņu un uztura bagātinātāju lietošanu.
  —————
  Nu super ! Arī maziem,ar vēzi slimojošiem bērniem?

 • <cite class="fn">Alex</cite>

  Destilēts ūdenis ir skābs, nelieto to…
  Labs!

 • <cite class="fn">HugoST</cite>

  11. punktā par pienu taisnība, tikai pirms ķeraties pie sojas piena neaizmirstiet par skābpiena produktiem, tie ir veselīgi produkti ar veselīgu ietekmi uz kuņģa un zarnu traktu, tādi kā kefīrs, rūgušpiens un sevišķi sūkalas !
  Un ja pieminēta gaļa, kā organisma vidi skābinošs produkts, tad jāsaka ka arī a) punktā minētie saldumi cukurs, šokolāde (,,marsi”, ,,snikersi”, ,,čupa-čupi”) …arī kafija (sevišķi no automātiem) lai cik dīvaini nešķistu skābina organisma vidi ! Jā… jā ! Apēdiet gabaliņu šokolādes… vai izdzeriet to papīrkrūžu kafiju… un pēc neilga brīža mēģiniet samanīt pēcgaršu… tā būs skābena, lai cik savādi un neticību izraisoši tas nešķistu. Tikai reti kurš par to ikdienā piedomā !
  Taisnība ir rakstā kopumā. Tā ļaundabīgais vēzis arī rodas šīm vēža šūnām pārskābinātā organisma vidē aktivizējoties un nomācot imūni sagrautās veselās šūnas. Mēs to paši izraisam un veicinam ar kaitīgiem ieradumiem -nepareizu uzturu un diennakts režīmu …un nododam tālāk arī saviem pēcnācējiem gan dzīves ,,piemēra”gan ģenētiskā veidā.
  Pret ,,vēzi” ZĀLES NAV un NEBŪS, augstāk minēto iemeslu dēļ, bet ĀRSTĒT var …KĀ ? Pilnībā mainot vai atmetot visus nelietderīgos vai kaitīgos ieradumus, tā teikt uzmetot dzīves kūleni ! Izklausās vienkārši, bet nenormāli grūti (uz laika skalas) !

 • <cite class="fn">Diana Liepins</cite>

  Kamdel nav uzradita slimnica kur si informacija atklata veza arstesana???

 • […] LASI VĒL: Liela ASV slimnīca beidzot stāsta patiesību par vēzi, kā to ārstēt! […]

Pievienot komentāru