Labradors ar iesauku Burro tik ļoti vēlējās izkļūt no patversmes, ka iemācījās smaidīt

Kā rezultātā šis smaidošais mazulis iepatikās jaunajam pārim un viņš atrada savu pastāvīgo mājvietu!

Ikviens dzīvnieks, nonākot klaiņojošu suņu un kaķu patversmē, sapņo par jaunu īpašnieku un jaunu dzīvesvietu, bet ne visi mierīgi to dienu var gaidīt, kad viņiem kāds atbrauks pakaļ. Kāds mēģina iepatikties apmeklētājiem. Iepatikties mēģina arī melnais labradors ar iesauku Burro. Nesen viņš sāka dzīvot patversmē “Humane Society”, kas atrodas ASV Luiziānas štatā.

LASI VĒL: Kā lido laiks: brīnumainie sešīši no Kanzasas ir izauguši un šogad kļūs par studentiem

Pavisam nesen divus mēnešus vecais kucēns atradās audzētavā, kas ir suņu ķeršanas organizācijas rīcībā. Ar Burro toreiz bija viņa māsa, ar iesauku O un brālis Džo. Visus trīs patversmes darbiniekus nosūtīja uz veterināro klīniku, lai suņus ārstētu. Pēc tam, kad Džo atveseļojās viņš bija pirmais, kuru uzņēma jaunie īpašnieki. Acīmredzot Burro saprata, ka nevajadzētu tur vienkārši sēdēt, lai paātrinātu aizbraukšanu, viņš ar smaidu sāka sveikt katru patversmes viesi.

No savas puses patversmes darbinieki arī sniedza atbalstu šim draudzīgajam kucēnam. Viņi nofilmēja īsu video ar labradoru galvenajā lomā un publicēja to sociālajā tīklā Facebook.

LASI VĒL: Atceraties sievieti, kas 2009. gadā dzemdēja astoņīšus? Lūk, kā viņas bērni izskatās šodien!

Video ieguva vairāk nekā 400 tūkstošus skatījumu. Bija daudz labu komentāru. Tā rezultātā mīlīgais mazais Burro ļoti iepatikās vienam jaunam pārim. Viņi arī bija tie, kas paņēma kucēnu pie sevis uz mājām. Tagad šis smaidošais mazulis ir atradis savu pastāvīgo māju. Patversmē gan palika viņa māsa. Centra darbinieki ir pārliecināti, ka stāsts ar Burro palīdzēs, un arī viņa drīz atradīs gādīgus saimniekus.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru