Kā lido laiks: brīnumainie sešīši no Kanzasas ir izauguši un šogad kļūs par studentiem

2020.gada maijā sešīši, kuri dzimuši 2002. gadā un informācija par viņiem momentāli parādījās nacionālajos virsrakstos, šogad absolvējuši vidusskolu Norvičā. Tas nozīmē, ka rudenī brāļi un māsas dosies uz dažādām vietām tālākai apmācībai un darba gaitām.

Ir skaidrs, ka viņu vecāki Sondra un Eldons Hendriki piedzīvo dažāda veida emocijas, jo bērni beidzot ir pieauguši.

LASI VĒL: Grūtniece-mamma lidmašīnā nekādi nevarēja nomierināt savu dēlu. Kāda sveša vīrieša rīcība pārsteidza visus pasažierus

Zēnu mācību plāni:

Sondra sacīja: “Es pat nevaru izteikt vārdos, cik ļoti mēs ar viņiem lepojamies, bet tajā pašā laikā jums tas ir jāsaprot, mēs esam ļoti saskumuši.” Pati māte sacīja, ka vienīgais mierinājums ir tas, ka visi viņas 18 gadus vecie absolventi nolēmuši turpināt savu tālāko izglītību Kanzasas štatā. Ītans nolēmis doties uz Uičitas universitāti, lai studētu par tehniskajiem tīkliem, savukārt Šons specializēsies kiberdrošības jomā Kovlijas koledžā. Grants, kurš no zēniem ir vissabiedriskākais, nolēma paņemt viena gada pauzi, lai strādātu un uzzinātu, ko tieši viņš vēlas darīt savā turpmākajā dzīvē.

Un ko gan taisās darīt meitenes?

Džeisija, kura absolvējusi skolu kā klases labākā skolniece, nolēma turpināt iegūt izglītību Pratas kopienas koledžā, savukārt viņas māsas Melisa un Daniela studēs Hatčinsona kopienas koledžā, lai attiecīgi studētu grafisko dizainu un animāciju. Kā sacīja Sondra: “Melisa un Daniela nebūs istabas biedrenes, bet viņas vēlas dzīvot vienā stāvā, lai varētu regulāri pārbaudīt viena otru. Meitenes tiešām ir ļoti tuvas, tāpēc viņas mēdz palikt augšā ļoti ilgi un vēlu iet gulēt, tērzējot par visu.” Kā uzskata sešu bērnu māte, pirmie mēneši būs diezgan interesanti viņas bērniem, jo ​​iepriekš viņi vienmēr un visur bijuši kopā.

Brīnumainie mazuļi:

Sondra un Eldons, kuriem ir arī 22 gadus veca meita Obrianna, izmisīgi centās paplašināt savu ģimeni 2001. gadā. Pāris nolēma izmēģināt mākslīgo apaugļošanu, taču pirmie divi mēģinājumi bija neveiksmīgi. 2001. gada 12. septembrī, dienu pēc teroristu uzbrukuma, kas šokēja visu pasauli, viņi uzsāka savu trešo procedūru. Šī bija viņu pēdējā iespēja. Pēc dažām nedēļām ārsts Deivids Greindžers pārim paziņoja, ka viņiem piedzims uzreiz seši bērni. Pats ārsts atzina, ka kas tāds nekad agrāk nav noticis viņa praksē. Pāris pāris nedēļas pavadīja pārdomās, pētot informāciju par līdzīgām grūtniecībām un dzemdībām, tādu bija salīdzinoši maz. Tajā laikā visā pasaulē bija mazāk nekā desmit šādu gadījumu, kad visi bērni piedzima normāli.

LASI VĒL: “Dāmas, savaldiet savas meitas!” Šādu dvēseles kliedzienu izteica kāds vīrietis, kuram ir 16 gadus vecs dēls

Tomēr Sondra tik un tā nolēma dzemdēt. Grūtniecības 31. nedēļā viņai tika veikts ķeizargrieziens, un 2002. gada 6. aprīlī pasaulē nāca 6 mazi bērni. Par laimi, viņi visi bija veseli.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru