Jevgēnija no “Tētuka meitiņām” parādīja personīga rakstura fotoattēlu ar vīru – FOTOGRĀFIJA

Tikai neliela daļa cilvēku zina, ka Darja Melņikova, pazīstama kā Žeņa Vasņecova no seriāla “Tētuka meitiņas”, ir precējusies jau 5 gadus un jau sen ir dzemdējusi dēlu. Ar savu vīru, aktieri Artūru Smoljaņinovu, meitene iepazinās seriāla “Гетеры майора Соколова” filmēšanas laikā.

Mīlnieki slepeni apprecējās 2013. gadā, bet mazuļa fotogrāfijas parādītas tikai 2 gadus vēlāk, pēc viņa dzimšanas. Jā, un pats pāris arī izvairās no preses uzmanības, tāpēc Dašas un Artūra kopīgās fotogrāfijas un svaigas detaļas no viņu kopīgās dzīves ir ļoti reta parādība sociālajos tīklos, bet pirms nedēļas vietnē Instagram, “Tētuka meitiņas” lapā, parādījās vesela fotosesija ar zvaigžņu ģimenes piedalīšanos.

Labradors ar iesauku Burro tik ļoti vēlējās izkļūt no patversmes, ka iemācījās smaidīt

Tā ir izdevusies  ļoti piemīlīga, mājīga un intīma. Filmēšanai pāris noīrēja viesnīcas numuru.

26 gadus vecā Daša ir izaugusi un kļuvusi neparasti sievišķīga. Šī nav tā pati puiciskā meitene, kādu mēs viņu atceramies no seriāla “Tētuka meitiņas”. Jā, jā, šī ir tā pati Žeņa Vasņecova! Pēdējā “Tētuka meitiņu” sērija tika demonstrēta 2013. gada aprīlī. Mīļotās televīzijas ģimenes aktrises tagad ir jau pieaugušas, pat jaunākajai Pugovkai ir uzradies draugs!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru