Katras Zodiaka zīmes mīļākais vārds. Šajos vārdos ir visu to jēga!

00000

Auns – “labākais”

Ja Svari jums teiks, ka visi ir vienlīdzīgi, un ka nav sliktāki un labāki, tad Auniem kā reiz tas patīk, ka viņus sauc par labākajiem. Aunam patīk konkurēt un būt pirmajā vietā it visur. Kāpēc Auna mīļākais vārds ir “labākais”? Tāpēc, ka katru reizi, kad viņš kaut kur aiziet, viņš cenšas šo vārdu pieminēt – “Šis ir labākais restorāns pilsētā!” “Draugi, tā ir labākā pica, pamēģiniet!” “Man ir labākais puisis/labākā meitene!”

Ja jūs gribat pastāvīgi iepriecināt savu Aunu, tad biežāk sauciet viņu par labāko.

Lauva – “neatkārtojamais”

Aunam patīk, kad viņš ir labākais salīdzinājumā ar citiem, bet, ja sāksiet Lauvu ar kādu salīdzināt, viņš kļūs nikns! Tā patīk darīt Jaunavām, viņas analizē Lauvu ar iepriekšējiem mīlniekiem un runā tieši – “Lūk, tu šajā lietā esi labāks par maniem iepriekšējiem, no tevis acīmredzami ir kāds labums!” Bet Lauva taču ir unikāls un neatkārtojams! Viņam ir svarīgi būt izcilam mīļotā cilvēka acīs. Lauvam patīk atstāt iespaidu uz cilvēkiem, un viņš gaida ovācijas un paklanīšanos, sajūsmas pilnus skatienus. Sakiet Lauvam, ka viņš ir neatkārtojams, un nesalīdziniet viņu ne ar vienu citu zvaigzni!

Jaunava – “pareizais”

Jaunavai ir svarīgi būt pareizam it visā, Jaunavas ievēro noteikumus, un nepārkāpj sociālās normas. Tādi, lūk, konformisti, kas nepāries ceļu pie sarkanās gaismas. Viņi pacietīgi gaidīs, līdz iedegsies zaļā gaisma pat, ja nav mašīnu. Jaunavu vīrietim ir svarīgi zināt, ka viņš dzīvo pareizi, ka visas viņa rīcības ir prātīgas, un galvenais, racionālas. Jaunavas visu plāno iepriekš, lai izvairītos no kļūdām, kuras īpaši paniski baidās pieļaut. Jaunavas meitenes lepojas ar savu pareizumu – viņas ir teicamnieces, gudrinieces un labas saimnieces.

Šķir tālāk un atrodi savu zīmi: 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru