Kas jūs sagaida finansu un attiecību sfērā 2019. gadā atbilstoši jūsu Zodiaka zīmei

Ar kādiem ieguldījumiem vai tēriņiem ir jārēķinās, lai neciestu attiecības.

Ikdienas dzīvē finanses var būt cieši saistītas ar attiecībām, turklāt lieliski papildinot viena otru. Astroloģiskais vēstījums sniedz iespēju katrai zīmei ieskatīties nākotnē, un uzzināt, ar kādiem ieguldījumiem vai tēriņiem ir jārēķinās, lai neciestu attiecības.

Auns

Beidzot jūs satiksiet cilvēku, kurš palīdzēs atrisināt visas problēmas un strīdīgos jautājumus. Tāpēc, sākot ar pavasara vidu, jums parādīsies samērā daudz brīva laika. Pacentieties to pavadīt lietderīgi: veltiet sevi ģimenei, bērniem vai arī izveidojiet jaunas pazīšanās. Starp citu, tieši sadarbība ar jauniem cilvēkiem var izrādīties ļoti veiksmīga finansiālā nozīmē. Veiksme ir jūsu pusē, lai veidotu biznesu no trešdienas līdz sestdienai martā, maijā un jūnijā.

Vērsis

Iespējams, ka jūsu finansu lietas nevirzīsies tik viegli, kā gribētos, tomēr tas vēl nav iemesls, lai pārstātu censties un tiekties uz labāko. Jūsu tieksme pēc darba nepaliks nepamanīta no priekšniecības puses, un tas ir pats galvenais. Tuvāk vasarai noskaņojieties uz peļņu nesošu laiku. Aiz kalniem nav arī romantiskas attiecības, kas jums liks izvēlēties – vai nu mīlestība, vai arī ietaupījumi. Veiksme jūs nepametīs no otrdienas līdz piektdienai jūnijā, oktobrī un decembrī.

Dvīņi

Visu gadu jūs mocīs jautājumi par savstarpējās sapratnes meklējumiem – gan ar tuviniekiem, gan koēģiem, kā arī ar pilnīgiem svešiniekiem. Pacentieties skaidrāk noformulēt savas domas un neveikt neviennozīmīgas darbības, savādāk tās var vienkārši iztulkot pretēji. Jebkurā gadījumā, ja šī iemesla dēļ radīsies jebkāda berzēšanās vai aizvainojumi. Speriet pirmo soli pretī izlīgumam. Finansiālā stabilitāte nepametīs jūs no sestdienas līdz pirmdienai februārī, maijā un decembrī.

Vēzis

Jums pāri gāzīsies visas iespējamās sīkās problēmas, kuras vajadzēs ātri atrisināt. Tomēr pārdzīvojumiem un uztraukumiem nav pamata: jūs visu uzspēsiet, un iespējams, ka jums pat paliks laiks lieliskai atpūtai ārpus pilsētas. Iepazīšanās ar interesantu cilvēku noteikti uzlabos garastāvokli. Un vēl zvaigznes jums iesaka nodarboties ar izdevīga projekta finansēšanu. Ar pirmām dividenēm var rēķināties no ceturtdienas līdz svētdienai martā, jūnijā un augustā.

Lauva

Šajā gadā neviens jums neaizliegs dzīvot ar baudu un priecāties. Un zvaigznes maksimāli to veicinās. Neskatoties uz to, ka nāksies tikt galā ar kaudzi lietu (pārsvarā finansu), labs garastāvoklis jūs nepametīs. Darbā no jums acīmredzami būs maza jēga, tāpēc jums diez vai tiks deleģēti atbildīgi uzdevumi. Labs laiks finansu ieguldījumiem no otrdienas līdz trešdienai janvārī, aprīlī un jūlijā.

Jaunava

Gads gandrīz viss tiks veltīts darbam. Jūs neiegūsiet lielāku finansiālu apbalvojumu, toties ieliksiet stingrus pamatus jaunai un interesantai lietai. Centieties vairāk izrādīt iniciatīvu, aktīvāk piedāvāt savas idejas. Un jūs redzēsiet, ka gada beigās jums būs, par ko sevi paslavēt Bet, lai mazinātu spriedzi, varat sev sarīkot pastaigas pa veikaliem. Finanses sāks strādāt jūsu labāk no trešdienas līdz svētdienai maijā un oktobrī.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru