Kāds vīrietis YouTube izveidoja kanālu ar nosaukumu “Tēti, bet kā?” tiem, kas aug bez tēva

Viņš iemācīs visu!

Roberts Kenijs ne tāpat vien zina, ko nozīmē augt bez tēva. Viņa bērnība nebija viegla, un vīrieša atbalsta trūkums ģimenē bija ļoti jūtams. Tētis paņēma aizbildnībā bērnus mātes alkoholisma dēļ, bet tas bija tikai formāli. Bērni izauga patstāvīgi.

LASI VĒL: Mēram spiedienu ar lineāla palīdzību: šī metode noderēs visiem

Ideja izveidot kanālu “Tēti, bet kā?” vīrietim radās jau sen, bet tikai karantīnas laikā beidzot bija laiks to realizēt. Video klipos Kenijs sniedz noderīgus padomus mājas darbiem un visiem dzīves gadījumiem. Piemēram, kā pielikt plauktu, sasiet kaklasaiti vai kā pareizi un droši noskūties. Jeb citiem vārdiem sakot, atbildes uz tiem jautājumiem, kurus augošie zēni bieži jautā saviem tēviem.

Neticami pozitīvā enerģija, kas nāk no Roberta, ātri piesaistīja milzīgu cilvēku plūsmu youtube kanālam, kuri viņam deva iesauku “Interneta tētis”.

LASI VĒL: Saripiniet bumbiņas no alumīnija folijas un ielieciet veļas mašīnā, efekts jūs pārsteigs!

Pats blogeris nekad nebija izvirzījis sev mērķi nopelnīt lielu naudu no kanāla. Tas kļuva par viņa radītu veidu, kā palīdzēt tiem, kuri atrodas tādā pašā situācijā kā viņš agrāk. Roberts pats nevēlētos atkārtot savu vecāku kļūdas, tāpēc viņš ar ļoti lielu atbildību pieiet savu bērnu – Keilas un Kristiana – audzināšanai, un tagad tas ir arī atbalsts vairāk nekā miljonam sekotāju.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru