Kā var viegli atbrīvoties no blaugznām?

000000

Atkal Tavi mati ir apsniguši ar Tevis paša radīto sniegu. Citi to redz un arī tu pats to redzi. Kā un vai ir iespējams atbrīvoties no blaugznām?

Blaugznas ir ļoti nepatīkama problēma, no kuras nav nemaz tik viegli tikt vaļā. Šī “sērga” ir piemeklējusi ikvienu vismaz reizi mūžā. Te būs pieejama blaugznu “anatomiju”- kas tās tādas ir un kā tām pateikt “uz neredzēšanos”!

LASI VĒL: Iegādājoties matu krāsas daudzas nepievērš uzmanību šiem skaitļiem, bet veltīgi

Kas ir blaugznas?

Blaugznas jeb sausā galvas āda ir hroniska kondīcija, kad ap tavām matu saknēm ir palielināts rauga daudzums, kurš izraisa sausās ādas rašanos.

Tātad, man ir rauga sēnītes infekcija?

Rauga sēnīte barojas no ādas “eļļainās” vielas un izvada gala produktu, kurš kairina galvas ādu, kas rezultējas kā blaugznas. Tad tava āda kļūst sausa, niez un tās “pārslas” paliek tavos matos vai nokrīt uz taviem pleciem.

LASI VĒL: Viskaitīgākās metodes matu kopšanā. Pārbaudiet, vai arī jūs nepieļaujat šīs kļūdas!

Vai šo kondīciju var izārstēt?

Nē, blaugznas nav izārstējamas, bet tās ir kontrolējamas. Tev ir nepieciešama speciāla vieta savā dušā līdzekļiem, kuri ir domāti sausas galvas ādas kopšanai, cinka un selēna sulfātu saturoši.

Šie pret sēnītes līdzekļi var palēnināt tempu, kādā atmirst tavas galvas ādas šūnas un atlobās no skalpa. Ja tu šādus līdzekļus lieto ikdienas un paturi to matos aptuveni 4-5 minūtes, rezultāts būs sajūtams jau pēc mēneša.

dzent

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru