Kā atgriezt kaisli attiecībās? Paši labākie no padomiem!

Jums liekas, ka vīrs pārstājis jūs ievērot? Viņš jūs bieži sarūgtina? Jums interesē, kā attiecībām atgriezt kaisli vai pat veidot jaunas? Mums ir kāds labs ieteikums.

Iesakām darīt šo:

Sagatavojiet tīru papīra lapu un rakstāmo. Nolieciet lapu sev priekšā un vertikāli sadaliet to divās kolonnās. Kreisajā pusē uzrakstiet visu, kas jums savā partnerī nepatīk un kas jūs izved no pacietības. Rakstiet pēc iespējas precīzāk – sākot ar viņa nelielo atalgojumu, līdz pat nepietiekamās uzmanības izrādīšanu, neaizvērtā zobu pastas iepakojuma un visur izmētātajām zeķēm. Pierakstiet pilnīgi visas pretenzijas un atcerieties, ka tām jābūt vismaz 10.

Reizēm sievietes apgalvo, ka spēja uzrakstīt tikai trīs vai piecas pretenzijas, taču, ja jūsu vīrs tiešām mēdz izvest ārā no pacietības, tad šis mazais uzskaitījums ir īstākie meli. Atcerieties visas reizes, kad uz viņu dusmojāties, kādēļ strīdējāties un kas jūs izveda ārā no pacietības, piemēram, vakardien.

Līdzko būsiet sastādījušas sarakstu, pārejiet uz otro kolonnu. Katrai kreisajā pusē norādītajai nepatikai pretī labajā pusē sniedziet savus vārdus, rīcību, kā arī domas un jūtas, kādas radās šajā situācijā un kā tajā reaģējāt. Rakstiet visu kā ir, neko neslēpjot un nedomājot, kā jūs būtu darījušas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru