Ielūgums uz “Skolēna digitālais IQ 2019” atklāšanas pasākumu

70% Latvijas jauniešu problēmas internetā risina bez pieaugušo palīdzības*. Vai komunikācija ģimenē par digitālajiem jautājumiem ir pietiekama, un kā palīdzēt paaudzēm savstarpēji runāt ne tikai par norisēm bezsaistē, bet arī par piedzīvoto tiešsaistē, par to programmas “Skolēna digitālais IQ” jaunajā sezonā.

Aicinām uz Samsung Skola nākotnei

programmas “Skolēna digitālais IQ 2019″ pētījuma prezentāciju un

jaunās sezonas atklāšanu

š.g. 1. oktobrī, otrdien, plkst. 10:30

Rīgas 49. vidusskolas aktu zālē, Kr. Valdemāra ielā 65.

Programmā:

• Pētījums: Latvijas jauniešu viedoklis par ģimenes digitālās komunikācijas paradumiem;

• Ģimeņu izaicinājums “Ģimenes digitālā veselība”;

• Programmas “Skolēna digitālais IQ 2019″ plānotās aktivitātes.

Pasākumā piedalīsies:

• Latvijas Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska;

• Latvijas Universitātes Izglītības, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesore, Izglītības zinātņu un pedagoģiskās inovācijas nodaļas vadītāja Zanda Rubene;

• Samsung Skola nākotnei iniciatīvas vadītāja Baltijā Egle Tamelīte;

• TV un radio raidījumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares, ārstes Katrīnas Puriņas-Libertes un mūziķa Anša Klintsona ģimenes;

• Rīgas 49. vidusskolas direktors Imants Mednis un skolas skolēni.

Samsung Skola nākotnei ir “Samsung Electronic Baltics” sociālā iniciatīva, kuras ietvaros jau trešo gadu tiks realizēta programma “Skolēna digitālais IQ”. Tā tapusi sadarbībā ar Latvijas digitālās jomas ekspertiem, un programmas mērķis ir veicināt jēgpilnāku digitālo tehnoloģiju lietošanu, izmantojot tās ikdienas dzīvē, mācībās un arī nākotnē, uzsākot darba gaitas. Programma www.skolanakotnei.lv bez maksas pieejama ikvienam.

Dalību aicinām apstiprināt līdz š.g. 30.septembra plkst. 15.00, zvanot +371 26552691 vai rakstot patricija.parpuce@ka.lv.

* Aptauju veica Samsung Skola nākotnei sadarbībā ar Mindscan 2019. gada jūnijā un jūlijā, aptaujājot 500 respondentus vecumā no 14 – 18 gadiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru