Domājat, ka 2016. gads ir bijis slikts gads? 2017. gads var būt vēl sliktāks!

Lūk, dažas ekspertu prognozes.

 1. Karš starp ASV un ĶTR.

Pāris nedēļas pēc savas ievēlēšanas Donalds Tramps pieņēma Cai Inveņa, Taivānas prezidenta apsveikumus. Tas saniknoja Ķīnu, kas neatzīst Taivānas neatkarību.

Tramps centās izspēlēt to kā nejaušību, bet, pēc ekspertu domām, tieši šādu  “negadījumu” dēļ arī var sākties amerikāņu-ķīniešu karš. Nepareizi saprasti draudi var izraisīt katastrofālu notikumu virkni starp ASV un Ķīnu – divām valstīm, kuras ievēro preventīvā trieciena doktrīnu.

 1. Tālākās klimata izmaiņas.

Oktobrī CO līmenis atmosfērā pārsniedza 400 daļas uz miljonu – tas ir tā saucamais oglekļa neatgriešanās punkts. Zinātnieki uzskata, ka pēc šīs atzīmes klimata izmaiņu efekts kļūs neatgriežams.

Tas nozīmē sugu izmiršanu, mežu iznīcināšanu, jūras līmeņa pieaugumu, okeānu uzsilšanu, laika kataklizmas, jaunas slimības, vairāk karu…

 1. Noturība pret antibiotikām.

Pēc zinātnieku datiem, 2017. gadā pienāks lūzuma punkts noturībai pret antibiotikām. Rezultātā cilvēki sāks mirt no parastām slimībām, kā piemēram, urīnceļu infekcijas, angīnas un plaušu karsoņa.

 1. Atkārtotas vēlēšanas Ukrainā.

Ukrainā viss liecina par Augstākās Radas pirmstermiņa vēlēšanām rudenī – jautājums ir vien, pēc kādas likumdošanas. Dažas partijas uzstāj uz mažoritārās sistēmas atcelšanu. Visdrīzāk vēlēšanas notiks pēc proporcionālas sistēmas ar atvērtiem sarakstiem.

Pēc ekspertu teiktā, vēlēšanām jau ir sākuši gatavoties visi, izņemot prezidentu, kuru vēl neizdodas pārliecināt.

 1. Kārtējā ietekmes sfēru pārdale.

Uz Trampa izolicionisma fona VFR kanclere Angela Merkele būs spiesta atkāpties krievu agresijas priekšā. Vācija atcels sankcijas pret Krieviju apmaiņā par Putina atteikšanos no kara draudiem un hakeru uzbrukumiem.

Ukraina, Baltkrievija un Sīrija paliks vienas ar Krieviju. Rublis uzlēks, bet Eiropas Kopiena atteiksies no idejas par kopējas aizsardzības sistēmas izveidošanu.

 1. Eiropas noriets.

Trampa uzvaras Amerikā iedvesmoti, eiropas vēlētāji izvēlēsies līderus, kas noskaņoti uz robežu slēgšanu, vienošanās par brīvu tirdzniecību slēgšanu un pat iziešanu no Eiropas Savienības un eirozonas.

Tādu scenāciju eksperti prognozē Nīderlandei, Francijai, Itālijai un Čehijai.

Grieķija atkal cietīs krahu, bet šoreiz neviens to vairs neglābs.

Anglijas premjerministre Terēza Meja būs spiesta atkāpties no amata Konservatīvās partijas radikālākās daļas izdarītā spiediena dēļ, kas pieprasa pēc iespējas ātrāku iziešanu no Eiropas Savienības.

Tas viss izraisīs strauju eiro kursa kritumu.

 1. Haoss internetā.

Ķīnas un Krievijas valdības arvien biežāk izmantos hakerus, lai uzbruktu rietumu infrastruktūrai. Vienlaicīgi ar to valsts dienesta troļļi sēs paniku ar interneta starpniecību.

Rietumos uzliesmos kārtējais skandāls, kad tādas kompānijas kā Amazon, Apple un Google paziņos par noklausīšanās līdzkļiem, kas programmu uzstādījumos uzstādīti pēc specdienestu prasībām.

Wikileaks nopublicēs jaunas noplūdes, un šoreiz no Donalda Trampa e-pasta.

 1. Kodolkarš.

“Savienotajām Valstīm ir būtiski jāstiprina un jāpaplašina savas kodolenerģijas iespējas, kamēr pārējā pasaule nenāks pie prāta (Donalds Tramps).

“Mūsu kodolieroči lika visai pasaulei un mūsu ienaidniekiem sākt mūs cienīt” (Kim Čen In).

Draugi, neskatoties uz to, Jaunais gads ir tāds laiks, kad katrs no mums var noticēt brīnumiem! Atcerieties: neskatoties ne uz ko, mēs paši esam savas laimes kalēji! J Laimīgu Jauno gadu jums visiem!

AVOTS


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *