Bērns piedzima ar pārsteidzošu dzimumzīmi, it kā pats Dievs būtu noskūpstījis bērnu uz pieres

Bērnudārzā un poliklīnikā viņu sauc par “sirds zēnu”! Daudzi zīdaiņi piedzimst ar dzimumzīmēm, bet Činārs Engins no Turcijas, Ankaras, piedzimis ar pārsteidzošu dzimumzīmi.

LASI VĒL: Nauda koks un tā ietekme uz cilvēka veselību

Liekas, ka pats Dievs būtu noskūpstījis bērnu uz pieres, jo puisītim ir dzimumzīme sirds formā. Kad viņš piedzima, pat medmāsas paņēma bērnu rokās, lai uztaisītu “selfiju”.

Murats Engins, zēna tētis, kad pirmo reizi ieraudzīja savu dēlu, domāja, ka uz pieres viņam ir netīrumi, tāpēc viņš centās notīrīt sirdi. Protams, ka viņam tas neizdevās. Paši vecāki saka, ka tā ir zīme, jo Činārs ir abu vecāku lielās mīlestības rezultāts.

Tagad bērniņam jau ir četri gadi. Viņš ir ļoti mīlīgs un zinātkārs bērns. Bērnudārzā un poliklīnikā Činārs tiek saukts par “sirds zēnu”.

LASI VĒL: Tēvs dēlam iedeva naudu un nosūtīja uz rotaļlietu veikalu. Drīz vien zēns iznāca ārā ar tukšām rokām un devās uz blakus esošo ielu

Džeida Engina, zēna māte, saka, ka garāmgājēji bieži vien smaida ejot viņiem garām pa ielu. Ieraugot Čināru, bieži vien viņu sveicina. “Sirds zēns” ir kļuvis par īstu zvaigzni Turcijas sociālo tīklu vietnēs.

Pēc ārstu teiktā, laika gaitā sirds no zēna pieres izzudīs, bet, kamēr tas nenotiek, Činara attēli nebeidz priecēt sociālo tīklu lapas sekotājus.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru